Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ahmet Akçay yönetimindeki AK Parti İl Yönetim Kurulunu Tekirdağ basını ile tanıştıran İl Başkanı Ahmet Akçay;

Ahmet Akçay yönetimindeki AK Parti İl Yönetim Kurulunu Tekirdağ basını ile tanıştıran İl Başkanı Ahmet Akçay;
“HAZİRAN SEÇİMİNE HAZIRIZ”
07.02.2015 / 11:41


AK Parti İl Yönetim Kurulu, AK Parti İl kongresinde yönetime seçilen Ahmet Akçay önderliğindeki yönetim kurulu görev bölüşümü sonrası, Tekirdağ basınıyla kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.Ahmet Akçay’ın İl Başkanlığında, Teşkilat Başkanlığına Zeynel Şen, Seçim İşleri Başkanlığına Ömer Polat getirilirken, Aytekin Öklü Tanıtım ve Medya Başkanı, Sosyal İşler Başkanlığına Hamdi Şılga, Ekonomik İşler Başkanlığına Galip Öge, Halkla İlişkiler Başkanlığına Burçak Dönmez, Mali ve Ekonomik Başkanlığına Şükrü Akçaoğlu, AR-Ge Başkanlığına Mustafa Çetin, İl Genel Sekreterliğine Nagihan Bayol getirilmişlerdi.Kahvaltılı basın toplantısında tüm il yönetim kurulu üyelerini tek tek Tekirdağ basınına tanıtan Ahmet Akçay; “7 Haziran 2015 de yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerine Tekirdağ Ak partiyi seçimlere hazırlayacak olan kadromuz bu değerli arkadaşlarımızdan oluşmaktadır” dedi.Daha sonra İl Başkanı Ahmet Akçay basın toplantısına katılan basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Altınova da yapılan eylemle ilgili açıklamada bulundu. 31 Ocak 2015 tarihinde meydana gelen Lodos sonrası Naip mahallesinde hasar gören seracılara en kısa zamanda hasarlarının telafi edileceğini belirtti.

Nisan ayı içinde 480 yataklı devlet hastanesinin temellerinin atılacağı müjdesini verdi. Kültür sarayı inşaatının da tamamlanarak açılışının yapılacağı müjdesini verdi. Tekirdağ da 13 bin kişini istihdam edileceği TORSAB la ilgili sorulan soruya Tekirdağ’a yapılaması gereken bir yatırımdı, ama bazı kesimlerce bu yatırımın şehrimize gelmesini istemediler. Biz hala ak parti olarak böyle yatırımların desteklenmesinden yanayız. dedi.

Tekirdağ da Dünyanın sayılı limanlarından biri olan ASYAPORT limanıyla ilgili eksiklerin giderilmesi için devlet imkanlarının sağlanması bakımından yapılacakların takipçisi olacağız. dedi. 


Etiketler:
Bu haber toplam 5671 defa okundu


YAZARLAR