Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Bayraktar, Ramazan öncesi fiyatları ve çiftçilerin taleplerini açıkladı
Hastayım ama oruç tutmak istiyorum diyorsanız
Ramazan’da yeterli ve  dengeli beslenin
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ELEKTRİK FATURASI İNDİRİMİ İÇİN KARANFİL FATURA ÖDEME MERKEZİNE GELİN

ELEKTRİK FATURASI İNDİRİMİ İÇİN KARANFİL FATURA ÖDEME MERKEZİNE GELİN
ELEKTRİK FATURASI İNDİRİMİ İÇİN KARANFİL FATURA ÖDEME MERKEZİNE GELİN
31.05.2016 / 14:22


Zaman zaman yüksek gelen elektrik faturalarından dert yanarız. Nasıl tasarrufa gideriz diye düşünür dururuz. Tekirdağ’da fatura ödeme merkezi olarak faaliyetini sürdüren Nurettin Karanfil işte tüm bu sıkıntılara çözüm üretmek üzere vatandaşlarımızın derdine derman oluyor.
Süleymanpaşa ilçesinde köprübaşı mevkii Ziraat Bankası altındaki ofisinde elektrik faturalarından % 10 indirim imkanı sağlıyor.


Gazetemize verdiği özel açıklamada Karanfil Danışmanlık ve Fatura Ödeme merkezi yetkilisi Nurettin Karanfil, “Konut ya da işyeri fark etmez elektrik faturaları aylık 130 liranın üzerinde gelen tüm vatandaşlarımız bu imkandan yararlanabilir. Tek enerji firmasına geçiş ile % 10 indirim hakkı sağlanıyor. Geçiş işlemi için son elektrik faturası ile kimlik fotokopisi yeterli bulunmaktadır” dedi.


Sistemin tamamen yasal olduğunu ve Tek enerji sistemine geçiş yapanların 24 ay boyunca gelecek zamlardan etkilenmeden sabit fiyat garantisi hakkından yararlanacağını dile getiren Nurettin Karanfil, “Hiç bir risk yok. % 10 daha az fatura ödemek isteyenleri ofisimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.


Etiketler:
Bu haber toplam 1385 defa okundu


YAZARLAR