Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
“Gribe iyi geliyor” diye bilinenler,  gerçekten faydalı mı?
Şarköy’de Meyveciliğe  Büyükşehir Desteği
OBEZİTE İLE BAŞ ETMENİN 7 YOLU
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK Partili Akçay, CHP’lilere sordu

AK Partili Akçay, CHP’lilere sordu
“Kadir Albayrak Belediyeyi Bıraksın CHP’ye İl Başkanı Olsun”
20.06.2016 / 14:09


AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, CHP’li Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın “Yeni seçimlerden çıktık.1024 gün sonra yeniden sahaya ineceğiz” sözlerine cevap vererek “Seçim olalı 2 yılı geçti. Bir belediye başkanı hizmetleriyle her zaman sahada, her zaman halkın arasında, her zaman sokakta olmalı. Kadir Albayrak, iki yıldır hizmetleriyle sahaya inmemişse neyin peşinde?” diye sordu.
CHP’li Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın konuşmalarında belediyenin hizmet, yatırım ve planlarından çok sürekli siyaset konuştuğunu da hatırlatan AK Parti İl Başkanı Akçay açıklamasında şunları da söyledi.


“CHP’li Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, konuşmalarında belediyenin hizmet, yatırım ve planlarından çok sürekli siyaset konuşuyor. CHP’li bir il yöneticisi gibi sürekli siyasi gündemle ilgili yorum yapıyor. Belediye hizmetleri tam yürüse onun bu tarzına itiraz etmeyeceğiz ama hem hizmet yapmıyor, hem de hiçbir konudan geri kalmıyor. Bırak da siyaseti senin il başkanın yapsın, seni hizmetlerinle görelim. Kadir Albayrak, böyle devam edecekse ona tavsiyem, belediye başkanlığını bırakıp CHP’ye il başkanı olmasıdır. Bilmiyorum, belki de seçimleri kaybettikten sonra kendini il başkanı olarak görmek istediği için bu şekilde hazırlık yapıyordur.” dedi.


Etiketler:
Bu haber toplam 1144 defa okundu


YAZARLAR