Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİ TEKİRDAĞ İL BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL;

AK PARTİ TEKİRDAĞ İL BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL;
“GÜN, TEK VATAN, TEK BAYRAK, TEK DEVLET, TEK MİLLET, KARDEŞ OLMA, TÜRKİYE OLMA GÜNÜDÜR”
19.12.2016 / 15:34


AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel'in yaşanan son terör saldırıları sebebiyle bir basın açıklaması yaptı. Cüneyt Yüksel yaptığı açıklamada;“İnsanlık onuruna, şerefine ve haysiyetine sığmayan, savunmasız insanlara kahpece kurulan tuzak ile Kayseri’de gerçekleşen hain terör saldırısı neticesinde hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allahtan rahmet, geride bıraktıkları kederli ailelerine sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. 
Milletimiz yüz yıllar boyunca birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığı bu cennet vatanda, her türlü hainliğe, kahpeliğe karşı yedi düvele meydan okumuş, dik durmuş, eğilmemiş ve bu şeref yoksunlarına hiçbir zaman pabuç bırakmamıştır. 


Bu hain saldırılar Asil Milletimizin Birlik ve Beraberliğini hedef almaktadır. Dahili ve harici bedbahtların bu oyunları yüzyıllardır değişik zaman ve şekillerle sahnelenmektedir. Tarihimiz boyunca her yaptıkları saldırıların karşılığını misli ile alan bu aşağılık güruh, Dünya var olduğu sürece de bu Asil Milletin Kahraman evlatlarınca hak ettikleri cevabı her daim alacaklardır. 


Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan “Terör örgütlerine karşı, milletimizle birlikte, bir milli seferberlik ruhu içerisinde hep birlikte kararlılıkla mücadele edeceğiz. Gün farklılıklar üzerinden kısır çekişmelerle enerjimizi heba etme, kavga etme değil, “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” ilkeleri çerçevesinde bir olma, beraber olma, kardeş olma, hep birlikte Türkiye olma günüdür” demiştir.  


Dolayısı ile bizlere düşen görev Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği üzere, bir ve beraber olarak, seferber olmak, teröre karşı topyekûn mücadele etmektir.  ‘’Milletimizin başı sağ olsun.’’Dedi.


Etiketler:
Bu haber toplam 5081 defa okundu


YAZARLAR