Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
24 Haziran’da Oy Kullanmaya Sağlık Engel Değil
MAKİNA MÜHENDİSİ MÜMİN KESKİN:
EDİRNESPOR FİNAL YOLUNDA
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

50. Balkan Yelken Şampiyonası milli takım kadrosu belli oldu

50. Balkan Yelken Şampiyonası milli takım kadrosu belli oldu
50. Balkan Yelken Şampiyonası milli takım kadrosu belli oldu
04.09.2017 / 12:22


Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Yelken Federasyonu, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü'nün işbirliğinde 5-10 Eylül tarihleri arasında Tekirdağ Süleymanpaşa’da gerçekleşecek 50. Balkan Yelken Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek milli takımımız belli oldu.



Türkiye Yelken Federasyonu tarafından yapılan açıklamada 5 ayrı branşta toplam 78 sporcunun Tekirdağ’da düzenlenecek 50. Balkan Yelken Şampiyonası’nda milli formayı taşıyacağı belirtilirken Türkiye’nin yanı sıra Bulgaristan, Almanya, Yunanistan, İtalya, Karadağ, Romanya ve Sırbistan’dan 200’ü aşkın sporcunun da Tekirdağ’a gelerek şampiyonluk mücadelesi vereceği belirtildi.



3 TEKİRDAĞLI MİLLİ GURURU YAŞAYACAK



Açıklanan 78 kişilik milli takım kadrosuna Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü’nden 3 sporcu davet edilirken; Optimist Sınıfı’nda Meriç Erdağlı, Laser Radial Sınıfında Ayşenur Orhan ve Laser 4.7 Sınıfında ise Zülal Alev Erkan milli formayı giyerek Tekirdağ’ın gururu olacak.



Türkiye Yelken Federasyonu tarafından yapılan açıklamada milli takım sporcuları, takımları ve yarışacakları sınıfları şu şekilde duyuruldu.



50. BALKAN YELKEN ŞAMPİYONASI TÜRKİYE YELKEN MİLLİ TAKIMI



 Balkan Şampiyonası Optimist Sınıfı Milli Takım Kadrosu



Can Ertürk - Göztepe Yelken Kulübü



Tansu Erin Şarlak - İstanbul Yelken Kulübü



Arda Göreci - İstanbul Yelken Kulübü



Emre Yılmaz - Derince Yelken Kulübü



Demir Dirik - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü



Şahin Parlak - Turgutreis Yelken Kulübü



Meriç Erdağlı - Tekirdağ Yelken Kulübü



Kemal Ege Özgün - B.B.Bodrumspor Yelken Şubesi



Berke Burhan Gündüz - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi



Turgut Gürbüz - Karşıyaka Yelken Kulübü



Likya Güneş Sümerval - ARM Urla Yelken Kulübü



Mustafa Can Öztuncel - ARM Urla Yelken Kulübü



Efe Güder - İstanbul Yelken Kulübü



Kerem Akça - Marmara Yelken Kulübü



Onat Tan Öğütçü - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü



Mert Aydoğan - ARM Urla Yelken Kulübü



Bulut Çanakçı - İstanbul Yelken Kulübü



Gürkan Arsan - Marmara Yelken Kulübü



Firdevs Yeğin - İskenderun Yelken Kulübü



Bilge Nur Yazıcı - Turgutreis Yelken Kulübü



Okyanus Arıkan - ARM Urla Yelken Kulübü



İ. Doğa Demirel - Marmara Yelken Kulübü



Aslı Akbeniz - Göztepe Yelken Kulübü



İrem Sütlü - İskenderun Yelken Kulübü



Selin Yılmaz - İstanbul Yelken Kulübü



Elmas Gül Koca - İskenderun Yelken Kulübü



Fahri Can Tatlıcan - Göztepe Yelken Kulübü



Kuzey Kumlalı - Göztepe Yelken Kulübü



Cansın Ündeyoğlu - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü



Balkan Şampiyonası Laser 4.7 Sınıfı Milli Takım Kadrosu



Yiğit Yalçın Çitak - Turgutreis Yelken Kulübü



Doruk Demircan - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü



Berk Emil - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü



Osman Sanlı - B.B. Bodrumspor Yelken Kulübü



Tan Emil - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü



Sarp İşman - İstanbul Yelken Kulübü



Ece Asya İkizler - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi



Zeynep Tuncalı - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi



Zülal Alev Erkan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü



Zeynep Berin Göl - Marmara Yelken Kulübü



Berkan Gedik - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi



Tarhan Öğütçü - Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü



Darıo Deniz Ergün - Fenerbahce Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi



Balkan Şampiyonası Laser Radial Sınıfı Milli Takım Kadrosu



İlayda Veziroğlu - Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi



Ayşenur Orhan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü



Zeynep Su Nailoğlu - Marmara Yelken Kulübü



Alp Baltalı - İstanbul Yelken Kulübü



Umut Efe Alpkoçak - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi



Yılkan Timurşah - Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü



Efe Ağan - B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi



Can Dilikoğlu - Galatasaray Spor Kulübü



Berk Demirkıran - Adana Yelken Kulübü



Canberk Mete - Heybeliada Su Sporları Kulübü



Göktuğ Gültekin - Marmara Yelken Kulübü



Kerem Ateş - İstanbul Yelken Kulübü



Balkan Şampiyonası Laser Standard Sınıfı Milli Takım Kadrosu



Mehmet Duran Dinç - Galatasaray Spor Kulubü Yelken Şubesi



Ali Fuat Yuvalı - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi



Balkan Şampiyonası 420 Sınıfı Milli Takım Kadrosu



Arman Tıhmınlıoğlu/Ferit Arman Çavdar - Solo Yelken Kulübü



Deniz Saltık/Aylin Tezol  - Gökova Yelken Kulübü - Arkas Çeşme Gençlik Ve Spor Kulübü



Rasim Yaşar/Kaan Parlas - ARM Urla Yelken Kulübü



Alçin Subaşı/Ege Çikoğlu - ARM Urla Yelken Kulübü



Begüm Böke/Zeynep Koçyiğit - Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi



Efe Aktaş/Cem Sert - Karşıyaka Yelken Şubesi



Utku Alkan/Tan Tünay - ARM Urla Yelken Kulübü



İda Aynımah Demir/Doğa Deniz Çıkman - İçdaş Spor Kulübü Yelken Şubesi



Kerem Onat Tekin/Selçuk Türker - İçdaş Spor Kulübü Yelken Şubesi



Atahan Böke/Okay Aksun - Göztepe Yelken Kulübü



Efe Tulçalı/Derin Öner - Era Bodrum Yelken Kulübü



50. BALKAN ŞAMPİYONASI İLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA



5-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ve Avrupa’nın gözünü Tekirdağ’a çevireceği yarışlar ile ilgili sosyal medya hesapları da oluşturulurken, www.facebook.com/223406821478146 ve www.balkan2017.org adreslerinden yarışlar ile ilgili tüm bilgilere ulaşılabilecek.


Etiketler:
Bu haber toplam 379 defa okundu


YAZARLAR