Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
“Gribe iyi geliyor” diye bilinenler,  gerçekten faydalı mı?
Şarköy’de Meyveciliğe  Büyükşehir Desteği
OBEZİTE İLE BAŞ ETMENİN 7 YOLU
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Zabıta ve Jandarma’dan eğlence mekanlarına eş zamanlı denetim

Zabıta ve Jandarma’dan eğlence mekanlarına eş zamanlı denetim
Zabıta ve Jandarma’dan eğlence mekanlarına eş zamanlı denetim
22.01.2018 / 14:22


Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Jandarma ekipleri ile Kumbağ ve Barbaros’ta umuma açık istirahat ve eğlence mekânlarını denetlemeye devam ediyor.
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, halkın güvenli alanda kaliteli hizmet almasını sağlamak amacıyla restaurant, bar, cafe ve alkollü eğlence mekânlarına gece geç saatlere kadar denetimler yaptı. Yapılan denetimlerde İlçe Jandarma ekipleri ise asayiş uygulamaları ve kontroller gerçekleştirdi.


Kumbağ ve Barbaros mahallelerinde faaliyet gösteren umuma açık istirahat ve eğlence mekânlarında gerçekleştirilen denetimlerde işyeri açma ve çalışma ruhsatı, canlı yayın ruhsatı, tütün ve alkol düzenleme belgesi ve işletme içerisindeki ses düzeyi kontrol edilirken, jandarma ekipleri ise üst araması ile kimlik kontrolü ve sorgulaması yaptı.


 


İÇKİLER TEK TEK KONTROL EDİLDİ


İşletmelere kaçak olarak kolay yollarla temin edilen alkollü içki ve tütün mamullerinin satışının önüne geçebilmek için Bandrollü Ürün İzleme Sistemi (BÜİS) cihazı ile Jandarma tarafından kontroller yapıldı. 


 


HALKIN SAĞLIĞI VE HUZURU İÇİN 


“Süleymanpaşa halkının güvenliği ve sağlığı için jandarma ekipleri ile denetimlerimiz aralıksız devam edecek” diyerek konu hakkında açıklamalarda bulunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; ‘’İlçe Jandarma ekiplerimiz ile ortaklaşa denetimler gerçekleştirdik. Denetimler boyunca her kurum kendi sorumluluğundaki konularda kontrollerini sağladı. İlçe halkımızın huzuru ve güveni için bu tür denetimlerimiz belirli periyotlar halinde devam edecek.’’ ifadelerini kullandı.


Etiketler:
Bu haber toplam 546 defa okundu


YAZARLAR