Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Ergene Belediyesi 132 Çocuğu Sünnet Ettirecek
Süleymanpaşa Belediyesi Yaz Okulu eğitime başladı
Ergene’de Çocuk Oyun Parkları ve Dinlenme Alanları Dezenfekte Edildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Vali Mehmet Ceylan Cumhuriyet İlkokulunu Ziyaret Etti

Vali Mehmet Ceylan Cumhuriyet İlkokulunu Ziyaret Etti
Vali Mehmet Ceylan Cumhuriyet İlkokulunu Ziyaret Etti
27.09.2018 / 13:38

Vali Mehmet Ceylan Süleymanpaşa İlçemizde bulunan Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


 


Ziyareti sırasında 1. ve 2. sınıfların derslerine girerek öğretmen ve öğrenciler ile görüşen Vali Ceylan, yeni eğitim öğretim yılının başarılı geçmesi temennisinde bulunarak öğrencilere derslerine iyi çalışmalarını, öğretmelerini can kulağıyla dinlemelerini, bol bol kitap okumalarını ve spor yapmalarını tavsiye etti.


 


Cumhuriyet İlkokulu yöneticileri ve öğretmenleri ile öğretmenler odasında bir araya gelen Vali Mehmet Ceylan, “Öğretmenlerimize özellikle öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlığı kazanmaları ve teknoloji bağımlılığından uzak kalmaları noktasında dikkat etmelerini çağımızın rahatsızlığı haline gelen teknoloji bağımlılığından çocuklarımızı uzak tutmak için teknolojiyi öğrencilerimize gerekli zamanlarda ve verimli şekilde kullanmalarını öğretmeliyiz. Bu konuda hassas olmanızı sizlerden rica ediyorum. Bir diğer önemli husus öğrencilerimizin spor yapması. Spor yapmaları için öğrencilerimizi bilinçlendirmeli ve onları spora yönlendirmeliyiz. Eğitim ve öğretimi bir arada en iyi şekilde yürütmeli ve öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamalıyız” dedi.


 


Vali Ceylan toplantı sonunda yönetici, öğretmenler ve okul aile birliği başkanıyla ile okulun eğitim durumu ve ihtiyaçları hakkında istişarelerde bulundu.


 


Ziyaretleri sırasında Vali Ceylan’a, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ve Süleymanpaşa ilçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Mağmur eşlik etti. 

Etiketler:
Bu haber toplam 229 defa okundu


YAZARLAR