Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Ergene Belediyesi 132 Çocuğu Sünnet Ettirecek
Süleymanpaşa Belediyesi Yaz Okulu eğitime başladı
Ergene’de Çocuk Oyun Parkları ve Dinlenme Alanları Dezenfekte Edildi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Vali Mehmet Ceylan Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclisini Ziyaret Etti

Vali Mehmet Ceylan Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclisini Ziyaret Etti
01.10.2018 / 11:41

Vali Mehmet Ceylan, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı ile birlikte Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclisine ziyarette bulunarak istişarelerde bulundu.


Vali Ceylan; Oda Meclis Başkanı Erdim Noyan, Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Meclis Başkan Yardımcıları; Umut Güngör, Faysal Çakmak, Meclis Katip Üyesi İsmail Korkut ve Meclis Üyeleri tarafından karşılandı.


Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Oda Meclis Başkanı Erdim Noyan;” Tekirdağ ve Bölgemiz için yaptığınız özverili çalışmalardan dolayı sizlere şahsım ve Meclisimiz adına teşekkür ederim. Odamız olarak bölgemizin gelişimi için birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.


Çorlu Kaymakamı Cafer  Sarılı, İlçede yeni göreve başlamasından dolayı meclis üyelerine kendisi hakkından bilgi vererek yürütülen faaliyet ve projelerde meclise başarılar diledi. 


Ziyarette konuşan  Vali Ceylan; “ Trakya’nın metropolü konumunda olan Çorlu,  ticaret ve sanayi bakımından son derece önemli bir yere sahip. İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için birlikte hareket ederek başarılı olacağımıza inanıyorum. Merkezi yönetim olarak bu yıl tamamlanmasını arzu ettiğimiz çevreyolu projesi var. Bir diğer hususta eğitimdir. Bu bizim için çok anlamlı ve önemlidir. Çünkü Çorlu; her geçen gün büyümekte ve göç almaktadır. Bu hususta gönüllü olan hayırseverlerden destek istiyoruz. Çorlu’nun huzur ve güvenliği için projelerimiz devam etmektedir. Asayiş konusunda çok büyük sıkıntılarımız yok ama bölgesel mahallelerde yaşanan sorunların çözümü konusunda çalışmalarımız sürmektedir. Daha mutlu ve huzurlu bir Çorlu için birlikte çalışacağız” dedi.

Etiketler:
Bu haber toplam 453 defa okundu


YAZARLAR