Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çocuk Oyunları Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor
Başkan Albayrak Çerkezköy'deki Yatırımları İnceledi
Evrenin Müziği Resim Sergisinin açılışı yapıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAYDİ TEKİRDAĞ’LI YENİ TÜRKİYE’YE OMUZ VER!

HAYDİ TEKİRDAĞ’LI YENİ TÜRKİYE’YE OMUZ VER!
06.06.2015 / 09:25
7 Haziran genel seçimi için çalışmalar yapan partiler yarın akşam saat 24’e kalmaz sonuçlar açıklanır gayri resmi olarak.
Tüm partilerin adayları 2 ay’a yakın zamandır, ev ev, sokak sokak dolaştılar, partilerine oy istediler.
Bu çalışmaların seçmeni ne denli ikna edici olduğu da pazartesi günü sonuçlar ortaya çıktığında belli olacak.
7 Haziran seçimlerinin en önemli özelliği “ Eski Türkiye’nin, partilerinin el ele verip, yeni Türkiye’yi kurma, var etme projelerinin uygulayıcısı Ak partiye karşı birleşmiş olmaları “
Vesayetçi ideolojinin baş savunucusu CHP ile 27 Mayıs darbesinin ardından, Türkiye’deki gençleri karşılıklı kırdırma projesinin bir oluşumu olan MHP ile, düne kadar varlığı bu iki partice yok sayılan KÜRTLERİN dağdaki kadrolarının temsilcisi HDP işbirliğine girerek demokratikleşmeyi, tüm Türkiye sathına yaymaya çalışan Ak parti karşısına dikildiler hep birlikte. Tüm seçim propagandalarında tek hedef AK Parti oldu, oluyor.
Dün yok sayılan, varlıkları kabul görmeyen Kürtler, aleviler, bugün kendilerini özgürce ifade ediyorlar, siyasette kabul görüyorlar. 13 yıl önce bunlar ve diğer yok sayılan sosyal etnik ve inanç grupları demokratikleşmenin mimarı Ak parti sayesinde her alanda varlar.
Siyasal ve sosyal alanda örgütlenmelerinin önüne hiçbir engel çıkmıyor.
Kendilerini her alanda ifade ediyorlar, taleplerini dillendiriyorlar.
İnsanlarımız ve yarın sandık başına gidenler, ülkemizdeki bu sosyal ve siyasal özgürlüğün bilinciyle oylarını kullanacaklardır, kullanmalıdırlar da.
Tekirdağ özelinde, Tekirdağlı seçmenler, geçtiğimiz yıl yapılan yerel seçimdeki hatayı görmelidirler, CHP’li belediyelerin 18 aylık icraatlarına bakarak, oyunu kullanmalıdır. Tekirdağ’ı KÖY olmaktan kurtaracak projelerini sunanların yanında yer alarak, Tekirdağ’ın değişiminin önünü açmalıdırlar, vesayetçi partilere en yeni dersi vererek, Ak partiye omuz vermelidirler,
“Yeni Türkiye’nin “ yanında yer almalıdır Tekirdağ seçmeni.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR