Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
“Gribe iyi geliyor” diye bilinenler,  gerçekten faydalı mı?
Şarköy’de Meyveciliğe  Büyükşehir Desteği
OBEZİTE İLE BAŞ ETMENİN 7 YOLU

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TÜRKİYE DEMOKRATİKLEŞTİKÇE ZENGİNLEŞİYOR…

TÜRKİYE DEMOKRATİKLEŞTİKÇE ZENGİNLEŞİYOR…
25.05.2016 / 12:05
“Yeni Türkiye” projesi, yeni hükümetin Başbakanı
Binali Yıldırım’ın, projeleri hayata geçiren tutarlılığıyla dahada hız kazanarak, sonuca ulaşacağı umudunu taşıyor Türkiye insanı.
Yeni kabinede yer alan eski bakanlar
Ve yeni bakan olanlar
Başbakan’ın hızına yetişmek için, bayağı zorlanacağa benziyorlar.
Yeni hükümetin,
Seçilmiş Cumhurbaşkanlığının, anayasada belirgin olan yetkilerini, yeni anayasada daha kapsamlaştırılan hale gelecek değişimlerle,
Vesayetçi, darbeci anlayıştan sıyrılıp, tüm demokratik, sosyal ve laikliğin gerçek anlamda uygulamaları belirginleştiren içeriğe sahip anayasanın kabulü ile ülkemiz gerçek demokratik bir ülkeye dönüşecektir.
Önümüzdeki günlerde yeni hükümet
Yarım kalan ve yeni projeleri gündeme getirerek, ülkemizin kalkınmasını, zenginleşmesini, sanayi toplumunun yolunu açacak yatırımların tamamlanıp, üretime geçerek, “Yeni Türkiye” projesinin 1. aşaması tamamlanacaktır.
Yeni hükümet, ekonomik başarıların getirdiği zenginliği, ülke insanıyla paylaşıp, yaşam düzeyini yükseltirken, Doğu ve Güneydoğu insanımızında bu paylaşımdan yararlanınca, terör odaklarının hayatlarına verdikleri zararları daha görür olacaklar, bu terör mihraklarına karşı çıkışları dahada güçlenecek, aralarında barınmaları imkansızlaşıncada, tüm ülkede barış şarkıları söylenir olacaktır.
İşte yeni hükümetin yapması gereken en önemli şeyin, ekonomide başarılı bir grafik çizmesi ve bu ekonomideki getirinin toplumla paylaşımında “hakça” dağıtımı yaparak, ülke insanının refaha kavuşarak, sosyal hakların geri götürülmezliğini, demokrasimizle taçlandırmak olacaktır.
Türkiye insanı, uzun yıllar vesayetçi, otoriter Cumhuriyetten, Demokratik Cumhuriyete evrildikçe, vesayetçilerin günümüzdeki kalıntıları, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan üzerinden yaptıkları provokasyonlar boşa çıkacak, Türkiye bölgenin en demokratik ülkesi olmayı sürdürecektir.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR