Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
24 Haziran’da Oy Kullanmaya Sağlık Engel Değil
MAKİNA MÜHENDİSİ MÜMİN KESKİN:
EDİRNESPOR FİNAL YOLUNDA

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KÖYÜMÜZÜN HALLERİ

KÖYÜMÜZÜN HALLERİ
18.05.2017 / 11:28
Tekirdağ yılların biriktirdiği sorunları bir türlü aşamıyor. Bu sorunlar öylesine birikmiş ki hangisini çözeceğini bilmeyen bürokrasinin eli ayağına dolaşıyor.
Tekirdağ Büyükşehir mertebesine kavuştu kavuşmasınada, statü olarak Büyükşehir ama Tekirdağ’ın KÖY hali aynen devam ediyor.
Tekirdağ KÖYÜ’nün yolu yok, tek bir ana caddesi var onu bile trafiğe uygun hale getirecek çalışma yapılamadı son gelinen noktada.
Hükümet Caddesinin Tekira önündeki devasa çiçeklendirilmiş alanı neden bu kadar büyük yaptılar anlamakta zorlanıyor Tekirdağlılar.
Trafikteki araçlar Tekira önünde yol birden bire daralıyor ve araçlar yollarına devam etmekte zorlanıyor ve bu alanın olduğu yerde Tekira’ya gitmek isteyenlerle, eski sanayi ya da 100. Yıl Sanayi yönüne gitmek isteyen araçlar birbirinin önünü kesiyor.
Otobüs duraklarınıda minibüsler kullanmaya alıştıklarından, otobüslerin yolcuları minibüslerden kurtulup otobüslerine binerken tehlikeyle karşı karşıya kalıyorlar.
Bu da yetmezmiş gibi, otobüslere binen yolcular, otobüslerin yol güzergahlarında otobüsü kullanan şoförlerin haline gerçekten acıyorlar. Tintinpınar yollarının darlığından otobüsü kullananların neler çektiklerini gördüklerinde, otobüste hop oturup, hop kalkıyorlar. Demem o ki bu sorunları çözebilecek insanları Tekirdağlı bulup, seçerek, Belediyenin başına getirmelidir. Sorunları bilen gören bir kadroyu bugünkü Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ta yapabilir, CHP Genel Merkezinin gönderdiği kadroları dışlayarak.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR