Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğinden Ziyaret
ÖFKENİN YIKICI ETKİLERİNDEN KURTULMAK
Ergene Belediyesi Akıllı Şehirler Fikir ve Proje Uygulaması Yarışmasına Katılacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YAZMAK ZOR İŞ ARKADAŞ!

Yüksel İnce
YAZMAK ZOR İŞ ARKADAŞ!
02.06.2017 / 11:49
Sevgili Okur merhaba
Trakya Demokrat Gazetesinden günlük yazmak için öneri gelince biraz düşündüm, bu işi becerebilir miyim diye.
Tekirdağ’da yaşayan biri olarak,
Sorunları aşağı yukarı biliyorum,
Bu sorunları siz okurlar ve Tekirdağ’da yaşayanların duyarlılığı ile gözlemleyip, sorup soruşturup yetkililerin duymasını sağlayabilirsem mutluluk duyacağım.
Düne kadar arkadaşlar arasında konuşup, birbirimize şikayetçi olduğumuz şeyleri, şimdi bu köşeden seslenip, çözümde yardımcı olabilirsem dünyanın en mutlu insanı olacağım.
Tekirdağ’da yaşayanlar bilirler Tekirdağ’ın sorunlarını. Bu sorunlar bugün gün yüzüne çıkmış değil.
Yılların ihmali olarak birikmiş sorunlar. Daha doğrusu, Biz Tekirdağ’lılar bizi Ankara’da temsil etsinler diye seçip gönderdiğimiz ve Belediyecilik alanındaki hizmetleri yapsınlar diye seçtiklerimiz maalesef Tekirdağ’la ilgili hiçbir soruna köklü çözüm üretecek tek bir adım atmadılar, atamadılar. Bunun nedenini Tekirdağlılar olarak henüz çözememiş olduğumuzdan, seçim zamanı geldiğinde taraf olduğumuz siyasi partiden yana oy vererek rahatsızlıkların, sorunların çözümünü düşünmedik, düşünemedik.
İşte bu tutumumuz Tekirdağ’da sorunlar biriktikçe birikti, Tekirdağ şehirleşemedi, Trakya Demokrat Gazetesinin sahibi Yaşar İşkâr’ın da dediği gibi Tekirdağ köy kaldı. Şimdi yani bundan sonraki seçimlerde Tekirdağlılar daha dikkatli olacaklar, seçecekleri milletvekillerinin ve Belediye Başkanlarının Tekirdağ’a bir şeyler katacağına inandıkları insanları partisine bakmadan seçeceklerdir, Tekirdağ geri kalmışlığına son vereceklerdir.
Tekrar merhaba diyor iyi günler diliyorum.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR