Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğinden Ziyaret
ÖFKENİN YIKICI ETKİLERİNDEN KURTULMAK
Ergene Belediyesi Akıllı Şehirler Fikir ve Proje Uygulaması Yarışmasına Katılacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YARIN NE GETİRECEK BİLMİYORUZ!

Yüksel İnce
YARIN NE GETİRECEK BİLMİYORUZ!
04.08.2017 / 11:39
Eskiden “yaz yazlığını, kışta kışlığını bilirdi” deniyor.
Şimdi havalar gerçekten bizleri yanıltıyor. Meteoroloji tahminleri sık sık yenileniyor, yeniden hava tahminleri yayınlanıyor. Halkımızda bu tahminlere göre vaziyet alsada, zaman zaman mağduriyetler yaşıyor bu ani bastıran yağmurlardan, rüzgarlardan, tipi ve yoğun kar yağışlarından.
Gelişen teknoloji sayesinde cebimizde, pardon elimizden düşürmediğimiz cep telefonlarından anında öğrensekte havanın nasıl olacağını, yinede ani hava değişikliği ile baş edemiyoruz yaz sıcağında, kış soğuğunda.
Sahi dikkatinizi çekmiştir artık insanlar cep telefonlarını ceplerinde değil ellerinde taşıyıp sürekli telefonun ekranına bakarak yürür oldular yollarda. Bu yüzdende birçok kazalar meydana geliyor, çarpışma yada düşme sonucu bir yerleri kırılıyor, inciniyor.
Haa bu arada yırtık pantolon giyme modası her yaştaki kadın ve erkeklerde giderek yaygınlaşıyor.
Başlangıçta bu modayı yadırgayanlarda, şimdilerde uymaya başladılar modaya, yadırgayanlarda kendileri giymesede, çocuklarının yırtık giymelerine karışmaz oldular.
Eee hayatımız hep böyle geçmedimi. Dün karşı olduğumuz şeylere zaman içinde alışıp, kabullenir oluyoruz, uyum sağlayıp, yarının ne getireceğini bilmeden yaşamaya devam ediyoruz,
Hoşnut olsakta, olmasakta…
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR