Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Meclis Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop İlimizi Ziyaret Etti
TRAKYA SİVİL KIRSAL KALKINMA PLATFORMU YÜRÜTME KURULU TEKİRDAĞ'DA TOPLANDI
Başkan Yüksel, “Uğur Mumcu’yu Bir Kez Daha Rahmetle Anıyorum”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ESKİ SANAYİ YOLLARI DÜZELMEDİ BAŞKAN EŞKİNAT…

Yüksel İnce
ESKİ SANAYİ YOLLARI DÜZELMEDİ BAŞKAN EŞKİNAT…
09.11.2017 / 11:47
Süleymanpaşa Belediyesi, eski sanayi sitesinin yollarının bozukluğunu durmadan dile getiren esnafın ağzını kapamak için geçtiğimiz günlerde bir ekip göndererek, Eski sanayi sitesinin çukurlarla dolu yollarını yamalar yaparak kapatmaya çalıştılar.
Ancak, kapanan çukurlar maalesef yine çukura dönüşmeye başladı.
Eski Sanayi’nin 200 metrelik yolunu yamayla kapatmak sorunu çözmek anlamına gelmiyor. Çünkü yapılan yamaların asfalt dökülmeden önce temizlenmesi ve temizlenen bu çukurlara zift döküldükten sonra sıcak asfaltın serilmesi gerektiğini bile bilmiyor yola yama yapan işçiler.
Halbuki Belediyemiz yama yapacağına 200 metrelik yolun tamamını asfaltla döşeseydi daha kalıcı olur ve yazın tozdan, kışın çamurdan kurtarırdı esnafı. Zaten eski sanayi sitesi çöplük halinde, belediye temizlik işleri çöp bidonları dışında, sanayide temizlikte yapmıyor. Temizlik yapılsa bile yolların toprakları araçlar bu topraklı yoldan her geçişlerinde toz bulutları oluşuyor, esnafın dükkanlarının içi, yola bıraktığı araçlarının üstü tozdan renk değiştirirken, esnafın ciğerleride bu tozlardan nasibini alıyor. Sayın Ekrem Eşkinat yapılan asfalt yamayı gelip görse sanırım yapılan yamanın bir işe yaramadığını görecek, vicdanı rahatsız oluncada eski sanayinin tüm yollarını yaparak bu kışın çamursuz geçmesini sağlayacaktır. Şimdiden teşekkürler.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR