Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Ergene Belediyesi 132 Çocuğu Sünnet Ettirecek
Süleymanpaşa Belediyesi Yaz Okulu eğitime başladı
Ergene’de Çocuk Oyun Parkları ve Dinlenme Alanları Dezenfekte Edildi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ NAİL VE KADİR ALBAYRAK YANILTMADI

Mustafa Öklük
ALİ NAİL VE KADİR ALBAYRAK YANILTMADI
30.12.2017 / 09:12
Sezon başı Ali Nail’in hoca olarak takıma kazandırılmasında fikri ortaya atan ilk bendim. Yönetim kurulu toplantılarında birkaç isim ile temasa geçilmiş nihayetinde Ali Nail Durmuş ile söz kesilmişti. Ali Nail ile dostluğumuz taaaaaaa 15 yıl öncesine dayanıyor. Takımımızda hem futbolcu hem de antrenörlük yaptığı yıllara. Bu sezon Ali Nail’i almadan önce özel hayatı ile ilgili olumsuzluklar masaya yatırılmış, bunlar bizi ilgilendirmez, o bize hocalık yapsın kanaatiyle imzayı attırmıştık. Ali Nail kurduğu takım ile antrenmanlara başlamış büyük parasal krize rağmen sezonun ilk yarısına kadar durumu idare etmişti.
Tabi biz ileriki haftalarda birkaç arkadaş baktık olmayacak yönetimden istifa edince İlhan Kıran’ın bu işin mucidi imiş gibi takımın oluşmasına yaptığı katkı düşme hattında kendimizi bulunca ne kadar yanlış bir transfer politikası izlendiğini gözler önüne seriyordu. Önceki yıllarda Tekirdağspor’u iki kez bir alt lige düşüren İlhan Kıran’ın ısrarla genel kaptan olma arzusu acaba bugünleri göreceği tahmini ile takımda hocalık yapma isteği olmasın sakın. Hayır hayır bu takım sana emanet edilemez takımı tekrar düşürme riski göze alınamaz.
Ali Nail’in antrenörlük kariyerine baktığımızda çalıştırdığı takımlarda sezon sonunu getirememiş. Buradan bahisle ben sezon başından beri Ali Nail sezon sonunu getiremez bu takım küme düşer diye bas bas bağırıyorum. Ali Nail yanıltmadı ancak inşaallah takımımız ligde kalır. Eğer Tekirdağspor ligden düşerse bunun sorumlusu şimdiki yönetim veya gelecek yönetim olamaz. Kimse hiçbir yöneticiyi suçlayamaz. Talipli çıkmadığı için oluşturulan bu yönetime kimse destek vermediği için sorumlular başta Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Milletvekilleridir. Sağolsun vekilimiz Mustafa Yel’i ziyaretimizde ilgisini esirgemedi ancak somut bir nakdi yardım gelmedi.Sadece önceki yıl katkıları devam ediyor. Koskoca Büyükşehiriz Bld.Bşk. Albayrak sadece bir tepsi baklava ile manevi destek verdi.Nasıl iyi mi?
Evet bu takım düşerse faturasını Büyükşehire çıkartacağız. Bu faturayı 2019 seçimlerinde Kadir Albayrak faiziyle öder. Çünkü Albayrak üç yıl içinde görev alan dört kulüp Başkanını da atlattı.Mustafa Aydoğdu, Volkan Nallar, Zeki Sezer ve Turgay Kartal. Hepsine destek vereceğini söyledi tek kuruş vermedi. Kısacası Ali Nail de Kadir Albayrak da yanıltmadı beni.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR