Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çanakkale Zaferinin 104. Yılında Şehitlerimizi Andık
Vali BİLGİN, İl Genel Meclisini Ziyaret Etti…
-EŞKİNAT, ÇINARLI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CANİKLİ CAN KATAR

Mustafa Öklük
CANİKLİ CAN KATAR
03.02.2018 / 09:16
Tekirdağspor’un tarihe geçecek kongrelerine bir yenisi daha eklendi. Son 7 ay içerisinde olmayacak adamlar adamın olmadığı yerde başkanlık yaptı. Mustafa Aydoğdu’dan sonra en adam gibi adam Salih Canikli ile Tekirdağspor uçar. Canikli can katar bu takıma. Geçen Haziran ayında kabus gibi bir yönetim ile başlayan sıkıntılar, istifalar, kongreler derken 7 ayda beşinci başkanını seçti kongre üyeleri. Zeki, Turgay, Kenan, Özkan derken son yedi ay içerisindeki beşinci başkan Salih Canikli hayırlısı olsun. Bu geride kalan dört başkanın da cebinden tek kuruş verdiklerine inanmıyorum. Şu kadar verdim diyen de bir türlü onu yerine koymuştur.
Salih Canikli tam bir İstanbul beyefendisi. Futbolla yatıp futbolla kalkan akıllı bir iş adamı. Tekirdağ’ın haricinde İstanbul’daki bazı spor kulüplerine bile yetişiyor desteği. Sempatik tavırları, sevecen kişiliği, oturmasını kalkmasını bilen itibar sahibi Canikli ile inşaallah düşmezse bu takım şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracaktır Canikli. Allah göstemesin ağzımıza almayı dahi istemiyoruz ama düşerse de vebali Canikli olamaz şimdiden belirtmek isterim. Hiç bir Belediye Başkanının, Vekillerin, işadamlarının desteklemediği bu takıma sahip çıkmayanların vebalidir düşersek.
Biz basın olarak şahsım eski bir futbol hakemi ve spor yazarı olarak sonuna kadar destekçisiyiz Sayın Canikli’nin. Takımımız için yapılması ne lazım geliyor ve üzerimize düşen her ne ise desteğe yardıma hazırız. Yolun açık olsun Canikli sen her üstesinden geldiğin iş gibi bu işin altından alnın açık olarak gelirsin. Yedi aydır doldurulamayan koltuk Salih Canikli sayesinde doldu. Deplasmanlarda Tekirdağspor’un da artık temsil makamı olan bir Başkanı var. İlimizi, kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceğine inancımız ve güvenimiz tam.
Saldır saldır saldır Tekirdağ
Canikli Canikli CAN katar sana.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR