Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çanakkale Zaferinin 104. Yılında Şehitlerimizi Andık
Vali BİLGİN, İl Genel Meclisini Ziyaret Etti…
-EŞKİNAT, ÇINARLI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

Mustafa Öklük
ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI
21.02.2018 / 11:29
Ak Parti Tekirdağ İl Kongresinin ardından taşların artık yerine oturma zamanı geldi. Son dört beş aydan beri birtakım oluşum ve beklenti içinde bulunan kesim Genel Merkezin tekrar Cüneyt Yüksel ile devam kararı alması ile geri vitese taktı. Hatta İl Başkanlığına adaylığını açıklayan ve liste çıkaracağını duyurarak çalışmalar yapan eski il yönetim kurulu yedek üyesi çark ederek bu düşüncesinden vazgeçmişti. Cüneyt Yüksel’i seversiniz sevmezsiniz artık bu saatten sonra kenetlenip birlik ve beraberliği muhafaza etmek gerekir. Bu beraberlik ülkenin menfaati ve Ak Parti Genel Başkanı R.Tayyip Erdoğan’a olan sadakattan ötürü olmalı. Çünkü bir aydan beri askerimiz hemen sınır ötemizde konuşlanmaya çalışan PKK-PYD ile resmen savaşmaktadır. Bu savaşa karşı çıkarak Türk askerinin orada işi ne ? sorusunu soran Türk Tabipler Birliği, CHP ‘li bazı Milletvekilleri ve HDP’nin yandaşları ile mücadele edilirken bir de Parti olarak bölünme parçalanma bize zarar verir.
Genel Merkez uygun gördüğüne göre teşkilata gerekli desteği vererek kenetlenme ve birlik ve beraberlik örneği göstererek önümüzdeki yıl yapılacak olan seçimlerde en iyi oyu almak ve yerel yönetimleri kazanmak hedefimiz olmalıdır. Ben iddia ediyorum 2014 seçimleri bir trafik kazasıydı. Yüz tane seçim olsa 99’unda 12-0 yapamaz CHP. Hodri meydan Halep ordaysa arşın burada. İlimiz dört yıldan beri gerekli hizmeti bulamadı. Yol sorunları trafik keşmekeşliğini maalesef çözemedi Belediye. Çözmek yerine daha içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Yol medeniyettir. Yeni yollar açmanız, yolları genişletmeniz gerekirken Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yolları daraltarak trafiği tek yöne çevirerek içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Peştemalcı caddesi defalarca bir o yöne bir bu yöne çevrildi. Hükümet Caddesi parklanmayı önlemek için yaya kaldırımları genişletildi.Yol daraltıldı ancak trafik eskisinden beter oldu. Köprübaşı benzinlik önüne konulan ışıklandırma neyin nesi ? Üstelik Çınarlı mahallesi bağlantısı kesilerek Yılmaz sokağın çıkmaz sokak haline getirilmesini nasıl izah edebilirsiniz?
Tekirdağ iki dönemdir uzak kaldığı Ak Belediyeciliği özlemiştir. Hizmete susadı Tekirdağ halkı. İl yönetimi öyle, ilçe yönetimi şöyle ben neden yedek kaldım, ben niye giremedim yönetime kısır çekişmelerini rafa kaldıralım Reisi üzmeyelim. Başkomutan için, ilimiz için Ahmet’in adamı, Mehmet’in adamı demeden çalışalım. Nasıl belediyecilik yapılırmış göstermek için önümüzdeki bir yılı iyi değerlendirerek partimize sahip çıkalım.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR