Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğinden Ziyaret
ÖFKENİN YIKICI ETKİLERİNDEN KURTULMAK
Ergene Belediyesi Akıllı Şehirler Fikir ve Proje Uygulaması Yarışmasına Katılacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VESAYET BİTTİ, DEMOKRASİMİZ GÜÇ KAZANDI

Yüksel İnce
VESAYET BİTTİ, DEMOKRASİMİZ GÜÇ KAZANDI
14.07.2018 / 09:07
Türkiye ekonomisini çökertmek için, iç ve dış güçler ellerinden geleni artlarına koymadan her türlü girişimi yapıp duruyorlar.
Ülkemizin bütçesi de en büyük açığı enerji giderleri oluşturuyor. Petrol fiyatları artıkça açık büyüyor .
Birde dolar karşısında paramız düştükçe açık giderek daha da büyüyor. Uluslar üstü kapital çevreleri Türkiye üzerine büyük tezgahlar kuruluyor olsada, hükümetimizin yeni yapılanması, bürokratik hantallıkları ortadan kaldırarak, hızla çözüm yolları bulunuyor ve sorun çözülmeye çalışılıyor.
Yeni yönetimin merkezi olması, ülkemizin ekonomik ve finansal sorunlarının çözümünde dış kaynak bulmadan zorluk yaşamasa da, daha fazla dış kaynaklara ihtiyaç olduğunu da gözden kaçırmıyor.
Başkan Erdoğan’ın denetimindeki yapı, henüz çok yeni olması, yeniden yapılanmanın en kısa zamanda sorunlara çare bulacak kararlar alarak uygulamaya sokulduğunda her alandaki sorunların birer birer çözüldüğünü göreceğiz.
Siz bakmayın Erdoğan karşıtı olanların ‘’battık, batıyoruz’’ feryatları atan basındaki kalemşörlerine, Türkiye’nin 16 yıl öncesinin özlemini çekiyorlar. Bürokratik devlet yapılanmasındaki beslenme ortamını kaybetmenin feryatları bunlar.
Türkiye tüm engellere karşın büyüyor, zenginleşiyor, demokratikleşiyor ve sanayi toplumuna giden yolda hızla yol alıyor, engelleri aşa aşa, tuzakları yok ede ede.
27 mayıs’ın var ettiği vesayetçi düzen yok olurken, vesayet yanlıları sonlarının geldiğini gördükçe , feryatlarıyla, dış güçlere müdahale çağrıları yapıp, PKK(HDP)CHP, FETÖ’cülerden yardım istiyorlar……
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR