Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Santranç  turnuvası  Dünya’da da  izleniyor
AŞKLA SARILMAK  KALP HASTALIĞI  RİSKİNİ  AZALTIYOR
BÜYÜKŞEHİR’E BAĞIMSIZ ADAY ETHEM ARDA

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEÇİMİN ARDINDAN-6 İYİ PARTİ

SEÇİMİN ARDINDAN-6 İYİ PARTİ
10.08.2018 / 11:15
Açıkçası ben Akşener’den çok şey bekliyordum.
DAĞ FARE DOĞURDU
Bunun birinci sebebi, aşırı güven beklentileri yükseltti.
İkinci seçimi ise, milletvekili adayı seçiminden kaynaklandı. Siz birinci sıraya hep eski MHP’lileri koyarsanız, kaybetmeniz kaçınılmazdır.
Seçtiğiniz birinci sıra milletvekili MHP’Lİ de olsa, daha tutulan bir aday ile başarı yakalanırdı.
Kendisi alkol kullandığı halde,sırf şov olsun diye Valiliğin Ramada oteldeki Cumhuriyet resepsiyonunu alkol içiliyor diye terk eden, MHP’LİLERİ BİR ARADA TUTMAYI BAŞARAMAYAN KİŞİ, NASIL İYİ PARTİ’Yİ ZİRVEYE TAŞIMA VİZYONUNA SAHİP OLABİLİR.
Oysa Profesör Doktor Tamer Dodurga’yı birinci sıraya koysaydı, hem sosyal demokrat hem milliyetçi bu aydın kişi, İYİ Parti’ye ikinci milletvekilini kazandırabilirdi.Her kesimden de oy alırdı. Eğer Tamer Dodurga’yı Büyükşehir adayı gösterirse, kazanacağından eminim. Ama Sayın Akşener, Muharrem İnce’nin gölgesinde kalmıştır ve olağanüstü kongre şovu başarılı olmayacaktır. İYİ PARTİ’Yİ ÜMİT ÖZDAĞ DAHA İLERİYE TAŞIYABİLİR. AKŞENER KAYBETMİŞTİR VE KAN DEĞİŞİKLİĞİ ŞARTTTIR.
EĞER KREDİ VE KREDİ KARTI AFFI YAPACAĞINI SÖYLEDİĞİ İLİN % 80’İ KREDİ VE KREDİ KARTI BORÇLUSU OLDUĞU HALDE AYNI ORANDA AK PARTİ’YE OY VERMİŞSE, DEMEK Kİ BAŞARILI OLAMAMIŞTIR. KAN DEĞİŞİKLİĞİ ŞARTTIR.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR