Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Belediye Faaliyetlerinde Günün
Başkan Albayrak Yusuf Şenel Ortaokulu Açılış Törenine Katıldı
Başkan Kadir Albayrak Ahilik Haftası Kutlamalarına Katıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ARTIK ESKİ TÜRKİYE YOK!

Yüksel İnce
ARTIK ESKİ TÜRKİYE YOK!
18.08.2018 / 08:52
ABD’nin oyunlarına şimdiye dek karşı koyma yürekliliğini gösteremeyen hükümetlerimizin alışkanlığı ile ileri geri konuşan Trump’a, Başkan Erdoğan öncülüğünde tüm Türkiye insanı gereken karşılığı verdi.
Bu karşılığı verirken de uluslararasında dayanışmanın da gücüyle Trump geri adım atmasa da, ABD borsaları öğlesine geri adım attı, atıyor ki ABD ekonomisini etkiliyor. Trump’a karşı ABD halkı ve önde gelen 300’ün üzerinde basın kuruluşu Trump’ı yerden yere vuruyor.
Eskiden olsaydı, NATO’cu paşalar demeçler verip, darbe yaparız korkusu salarlardı.
Şimdi o paşalar yok çok şükür TSK’de. Vesayetçi takımı silahlı kuvvetlerimizden temizlendiler, “Halkın ordusu” hürriyetine kavuştu silahlı kuvvetlerimiz.
Her ne kadar “millilik” kavramı toplumsallaşsa da, içimizdeki ABD’liler rahat durmuyorlar, fırsat bulsalar yeni GEZİ olayları tezgâhlamaya çalışacak olsalar “AÇIKTA KALACAKLARINI” biliyorlar. Bunlar sosyal medya üzerinden kıpırdamaya çalışsalar da anında tepki alınca kıçlarının üstüne oturmak zorunda kalıyorlar.
Eski Türkiye yok artık, bunu öğreniyorlar, öğrendiler son olaylarla. 7 liranın üzerine çıkan dolar 5 TL .70 kuruşa indi, ekonomik zaferlerimiz halkımıza armağan olsun…
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR