Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Başkan Albayrak Sahurda Safaalanlı  ve Karaiğdemirli Vatandaşlarla Buluştu
Hürriyet Mahallesi  Gönül Sofrasında  bir araya  geldi
Sosyal Güvenlik şemsiyesi delik deşik oldu

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEKİRDAĞSPOR’DA DURUM VAHİM

Mustafa Öklük
TEKİRDAĞSPOR’DA DURUM VAHİM
29.09.2018 / 10:37
Tekirdağspor yönetiminde durum son derece kritik. Salih Canikli yönetiminden ayrılıp sözde takım sahipsiz kalmasın diye yönetim oluşturan Osman Kurt’un bu işin altından kalkamayacağı çok kısa bir sürede ortaya çıktı. Zaten kongre öncesi sorulan bir soruya siz bu bütçeyle lige zor başlar ve takımı düşürürsünüz dendiğinde “Düşerse düşsün” diyen bir zihniyet ne denli başarılı olur.
Lige zor zahmet başlayan takım daha ilk maçına çıkmadan yönetim futbolcularla sorun yaşadı. Futbolculara verilen sözler tutulmayınca yönetime rest çeken futbolcular ilk raundu kazandı. İlk maçı 1-0 kazandıktan sonra tesislerdeki şartlar düzelmeyip peşinatlar ödenmeyince kulüp binasında basın toplantısı düzenleyen futbolcular ikinci raundu da kazanmış oldu. Futbolcular karşısında zor anlar yaşayan Başkan Osman Kurt yönetici arkadaşların toplantı talebine ret cevabı verip rahatsızlığını öne sürerek uzak durdu. Baktı pabuç pahalı rötarlı olarak kulüp binasında toplantı yapmak zorunda kaldı.
Toplantıda iki buçuk aylık icraatlarını ve futbolcuların basın toplantısına değinen Kurt, aba altından sopa gösterdi. Kulüp Müdüründen başlayarak hesap sorulacağını, sosyal medyada yapılan eleştirilerin ve köşe yazılarının gazetecilik olmadığını dile getirdi. Eeeeeeyyyyy Osman Kurt. Sen gazetecilere dil uzatacağına sorumluluk aldığın Başkanlık görevini layıkıyla yerine getir de senin ininde seni avlamasın futbolcuların. Hani kongre öncesi demiştin ya “bana bozduracaklar bankadaki hesabı”. Evet boz vadeli hesabı da futbolculara verdiğin sözü tut.
Osman Kurt’a kongre öncesi en büyük desteği veren yönetici Sami Kır’a davranış biçimi ise kabullenilecek gibi değildi. Çekleri pırasa doğrar gibi kesen Sami Kır. Gayrimenkul satıp işleri yürütmeyi düşünen ve epey nakit harcamayı yapan İsmet Tanrısever. Davulu çalan ise Kurt. Tabii ki sen yönetimdeki arkadaşların kadar harcama yapmaz isen işte seni böyle ekarte etmeye çalışırlar Bay Kurt. Başkan olur olmaz yanlışlarla işe başlayarak Tekirdağspor gazetesini kapatan Kurt bu işin sonunu getiremez demiştim. Dediğim çıkıyor. Sen fırınına dön en iyisi bu işi bilenler yapsın.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR