Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Meclis Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop İlimizi Ziyaret Etti
TRAKYA SİVİL KIRSAL KALKINMA PLATFORMU YÜRÜTME KURULU TEKİRDAĞ'DA TOPLANDI
Başkan Yüksel, “Uğur Mumcu’yu Bir Kez Daha Rahmetle Anıyorum”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEÇİLECEK NE YAPMALI?

Yüksel İnce
SEÇİLECEK NE YAPMALI?
08.12.2018 / 09:00
Seçimin ilk etabı koşuldu, koşuluyor. Aday adayları, adaylıklarını genel merkezlerinin onayını bekler durumdalar. Adaylıkları belli olanlar ise koşturmaya başladılar.
Türkiye genelinde yukarıda söylediklerimiz yaşanıyor partilerde. Kazananlar mutluluklarını yaşarken, kaybedenler hüzünlenip, bir dahaki seçime umut bağlıyorlar ve partilerinde çalışamaya devam edenlerin yanı sıra küsüp, partiye sırtını dönenler de oluyor, geçici de olsa.
31 Mart 2019 seçimi, Cumhurbaşkanlığı sisteminin getirdiği yeniliklerle, belediyeciliğimize nasıl bir yansıması olacak hep birlikte göreceğiz, öğreneceğiz.
Özellikle Tekirdağ gibi, şehircilikten uzak yerlerde, ikinci kez belediye başkanlığını alan olursa, dün yapamadıklarının bilinciyle işe koyulurlarsa çok şeyi değiştirebilirler. Tekirdağ’ı köy görünümünden kurtarıp, kentlerde olması gerekenler yerli yerine oturtulursa Tekirdağ’da çok şey değişmiş olur, sorunlar en aza indirgenir.
Yok belediyecilikte hiç deneyimi olmayan biri seçilirse, bu seçilen Başkan’ın hangi projelerinin olduğunu ve bu projeleri hayata geçirecek kadrolarının olduğunu 31 Mart’a kadar Tekirdağ halkına doğru dürüst anlatmalı ve ikna etmelidir seçmenleri.
Yıllardır Tekirdağ sorunlarını çözemeyen belediye yönetimleri var olmuştu. Geçen dönem Tekirdağ’ın alt yapısının önemli bir kısmı yapıldı. Bu, alt yapının üst yapıdaki eksiklerini tamamlamak için yeni yönetime imkân sağlayacaktır.
Dileriz, yeni başkanlar bu üst yapıdaki problemleri tespit edip, neşteri doğru vurup, Tekirdağ’ı bu yamukluktan kurtarırlar.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR