Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğinden Ziyaret
ÖFKENİN YIKICI ETKİLERİNDEN KURTULMAK
Ergene Belediyesi Akıllı Şehirler Fikir ve Proje Uygulaması Yarışmasına Katılacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

“VAATLER” vaatler…

Yüksel İnce
“VAATLER” vaatler…
02.03.2019 / 09:00
Cemreler düşmeye başlayınca, havalardaki ısınma eğilimi artarak sürüyor. Önümüzdeki günlerde giderek baharın gelişini müjdeleyen gelişmeleri yaşayacağız, giderek yazın sıcaklığının getirdiği dayanılmaz yüksek derecelerdeki günleri göreceğiz.
Son mevsimsel değişimlerin sebebi olarak küresel ısınma, coğrafyamızda nasıl geçecek göreceğiz yaşayacağız bu yaz mevsiminde.
Mevsimsel değişimlerin yanında, önümüzdeki günlerde yapılacak olan yerel seçimlerin sonuçları da, bölgemizde belediyecilik alanında nasıl bir değişim olacak ve bu değişimin Tekirdağ sorunlarını nasıl çözecek ya da çözemeyecek mi bunu da yaşayıp anlayacağız.
Başkan adaylarının “vaatlerine” baktığımızda her şey süt liman olacak. Tüm sorunlar çözülecek, Tekirdağ ve tüm ilçe ve de mahallerimiz modernleşecek, sorunlar bitecek, Tekirdağ insanları belde sorunlarından kurtulmuş olacak, olacağız hep birlikte.
Ben pek umutlanmasam da, başkan adaylarını “vaatlerine” inanlar oylarını bu inandıkları başkana verecekler ve seçim sonucunu belirleyecekler. Tekirdağ’da yaşayanlar olarak da, seçilen başkanlardan “vaatlerini” yerine getirmelerini bekleyeceğiz, daha önce getirmeyen, getiremeyenler gibi, yeni seçecek olduğumuz başkanlar da günlerini doldurup giderler mi göreceğiz, yaşayacağız.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR