Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğinden Ziyaret
ÖFKENİN YIKICI ETKİLERİNDEN KURTULMAK
Ergene Belediyesi Akıllı Şehirler Fikir ve Proje Uygulaması Yarışmasına Katılacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAYDİ HAYIRLISI…

Yüksel İnce
HAYDİ HAYIRLISI…
16.03.2019 / 13:44
Artık havalar düzeldi. Baharın ilk günlerini yaşıyoruz ılıman ve titrek güneşli günler başlıyor. Bu güneşli günlerin, Tekirdağ insanının yaşamını etkileyecek günleri de baharla birlikte yaşayacağız.
Yerel seçimlerin yapılacağı 31 Mart günü yaklaştıkça tüm partiler belediyelerden başkanlık kapmaya, belediye meclislerinde söz sahibi olmaya çalışıyorlar.
Diğer taraftan her mahallenin muhtarlığına aday olanlarda, kendi aralarındaki mücadele her geçen gün kızışıyor, gergin hale dönüşüyor.
Tekirdağlı olarak, Türkiye vatandaşı olarak aynısının tıpkısı şeyler daha önceki seçimlerde yaşadığımız gibi yaşamayı sürdüreceğiz 31 Mart akşamına kadar. 1 Nisan günü, kim 1 Nisan şakasıyla karşılaşacak göreceğiz.
Seçim sonuçları sonrası kimin gülüp, kimin hüzünlendiğini, kimin kazandığını, kaybettiğini birlikte yaşayacağız. Sonra kazananların vaatlerini yerine getirip, getirmediğini takibe alacağız, diğer seçimlerde kazanan ama Tekirdağ’a bir şey katmayanları göreceğiz. Peki bu karamsar düşünceme kızanlar olacak, ama Tekirdağ gerçeği ortada.
Dün Tekirdağ neyse, yarında dün gibi olacak ve Tekirdağ’da sorunlar yine yeni seçimlerde aday olanların vaatlerine bırakılacak tüm umutlarını vatandaşlarımız.
Dileriz, bizim bu olumsuz yorumumuz boşa çıkar, seçilenler, vaat ettiklerini yerine getirip, bizi mahcup ederler, bizde kötümser yorumlarımızdan dolayı özür dileyerek, sevincimizi hem Tekirdağ halkıyla paylaşır, hem de, olumlu işlere imza atanlara yardımcı ve yüreklendirici destekler vererek, Tekirdağ’ın eksikliklerinin azaldığı ve aynı zamanda yeni yeni projelerle daha da güzelleştiğini görürüz, seviniriz.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR