Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KARGALAR BEKLİYOR

KARGALAR BEKLİYOR
24.04.2019 / 11:14
Zarar veren kargayı kovaladım.Beş dakika geçmedi herhalde aynı karga yukardan başıma pike iniş yaptı dikkatli davranmasam niyetlendiği tepeme gagayı vuracaktı.
Yakınlardan bir şey aradım.Ağaçlarda gizlenmiş bir sürü karganın ne dediğini anlamadığım bet sesleri geldi.
Ucuzlarından sandım ama baktım pabuç pahalı ..Mevzilenmiş kargalardan uzaklaşmak zorunda idim.
İşte böyle görmediğimiz bilmediğimiz insanlar soy ad değişimlerini ülkemizi yıkmak adına elimizden almak adına kargalar gibi mevzi yapmışlar.Bunlar gördüklerimizin dışında . Ne kadarda bilmediklerimiz var.
Özellikle ana babadan miras kalan particilikle,kimi dolduruşa gelerek, kimide kör cahilliğinden ve inadından kimi de maddi imkan sağlayarak ülkeyi düşünmeden oy vermişlerdir
Manzara ortada kadrosu olmayan arkasını duvara yaslayan ülkeyi hiç düşünmeden kaosa sürükleyecek insanlara hizmet edilmiştir. Yani yola taş döşenmiş veya çukurlar kazılmıştır.
Ne oldu benim insanıma böyle, günlerde takım tutulur mu. Böyle günlerde birlik olunmaz mı. Bakın batı ülkelerinin hepsi sevinç içinde üç kağıtla seçilmişlerin beyanatları ne kadar kötü. Ve arkasını bekleyin Allah göstermesin ama kaos günleri gelecek görün teröristlere uygun ortamlar yaratılacak.
Fetö fetö dedik ya ortaya çıktı ya kaç yıldır mücadele edilse de bitmediler ya. Onlarıda mi görmedin. İşte onlara hizmet ettiniz. Hükümeti her zaman eleştirdiniz bakılacak hastanın bakanına dahi ücret ödemediler mi sen ne istdedin ne istiyorsun.Hayallerde gerçekleşmez ki.
Tam dönemeç noktasındayız. Gelin birlik olalım. Kargalar hala orada bekliyor. Uygun ortam yaratıldığında hepimizin başını gagalamak için.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR