Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Büyükşehir Belediyesi Personeli Bayramlaştı
htiyaç sahibi ailelerin bayramlığı Süleymanpaşa Belediyesi’nden
Başkan Albayrak Kurban Bayramı'nda Vatandaşlarla Buluştu

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AYDOĞDUSPOR LOKALİ

Mustafa Öklük
AYDOĞDUSPOR LOKALİ
11.05.2019 / 09:06
Aydoğdu Mahallesindeki Aydoğduspor lokali olarak bilinen S.Paşa Belediyesine ait bina devrik Başkan Eşkinat tarafından etüd evi olarak düzenlenmişti. Bu binanın kaçak bir yapı ve ruhsatsız olduğu belirtilmiş ve sıkça şikayet konusu olmuştu.
Yıllar önce mahalle sakinleri ve esnafı tarafından binanın bakım, onarım ve tadilatı yapılmış ve kulübün bu lokal tarafından geliri ile ayakta durması sağlanmıştı.Eski Başkan Eşkinat tüm mahalleyi karşısına alarak bu lokali hiç de randımanlı olmayan etüd evi haline getirerek spor kulübünü zora sokarak Tekira arkasındaki çay bahçesini karşılık olarak vermişti.Fakat bu çay bahçesi değil kulübe katkı sağlamak kendi giderlerini dahi karşılayamıyor.
Aydoğduspor mahalledeki eski yerine dönmek ve spor kulübünü tekrar canlandırmak adına Cüneyt Başkandan gerekli ilgi ve desteği bekliyor.
SU SPORLARI İSKELELERİ
Beyazköyden Kumbağ mahallesine kadar sahil bandında su sporları yapılması amacıyla portatif iskeleler kurulmuştu. Milli Emlak Müdürlüğü başta olmak üzere çeşitli kurumların görüşü alınarak tek tip proje ile yapımına izin verilen bu su sporları iskeleleri amacı doğrultusunda hiç kullanılmamış alkollü restaurantlar hüviyetine bürünmüştü.
Vatandaşların haklı şikayetlerine maruz kalan bu iskeleler için Kaymakamlık ve Valilik makamları görevlerini en iyi şekilde yaparak soruşturma başlatmış ve çoğuna yıkım kararı çıkmasına rağmen eski başkan Eşkinat’ın göz yumduğu bildirildi.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in konunun üzerine hassasiyetle giderek sümenaltı edilen yıkım kararlarını uygulaması bekleniyor.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR