Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
KERBELA ŞEHİTLERİ ÇERKEZKÖY’DE ANILDI
Ahilik Haftası Münasebetiyle Vali Yıldırım’a Ziyaret
Belediye Faaliyetlerinde Günün Özeti

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KASTAMONULULAR DERNEĞİNDEN AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Mustafa Öklük
KASTAMONULULAR DERNEĞİNDEN AÇIKLAMA BEKLENİYOR
18.05.2019 / 09:09
Kastamonulular Dernek Başkanı Rasim Gürsoy Tekirdağspor için bir dayanışma yemeği düzenlemişti. Günlerce kapı kapı bilet sattı, davetiye dağıttı. Tekirdağspor yönetimi ile dirsek teması sağlayarak bu organizasyonu gerçekleştirmişti.
Organizasyon yapıldı. Geçtiğimiz yıllarda diğer yemek ve gecelerde olduğu gibi fiyasko ile sonuçlandı. Aradan haftalar geçti bir açıklama olmayınca gazetemiz telefonları kilitlenircesine taraftarlar bu yemek organizasyonunun akıbetini, kulübe kaç lira katkı yapıldığını sormak için arayıp durdular.
Sosyal medya üzerinden bir paylaşım yapmıştık. Rasim Başkan huzursuz olmuş telefon ile dönüş yaptı ancak net iki kelime edip bizi tatmin etmedi. Tekirdağspor başkanı ile bir araya gelememişler. 30 bin liralık bilet vermişler kulübe dönüş olmamış. Getirilen sanatçıya ödeme yapmışlar. Geçen sene Ekrem Eşkinat ile bir kermes ile ilgili izin konusunda sorun yaşamıştı Kastamonulular derneği. Ve o dönemde Rasim Gürsoy, “Burada 25 bin Kastamonulu yaşıyor. Seçimde görüşürüz” demişti.
Şimdi soruyorum Rasim Gürsoy’a : Yaptığım araştırmalara göre bu Tekirdağspor yararına düzenlenen yemekten seksen lira (80 TL) kulübe bir gelir kaydedilmiş. Çıkıp kamuoyuna kaç bilet satıldı? Kaç lira toplandı? Kulübe kaç lira aktarıldı? Kalem kalem bunları niye açıklamadın? Yoksa derneğin ya da kendi reklamın için mi bu organizasyonu düşündün merak ediyorum doğrusu.
Şahsen ben düzenlemiş olsa idim böyle bir yemeği getirdiğim sanatçıya beş kuruş vermez, yemek mekanına ödeme yapmaz tamamen kulübün menfaatine çalışırdım. Yoksa yemek düzenlendi diye yemek düzenlenmez. Böyle yemeği herkes düzenler ve bedavadan kendi reklamını yapmış olur.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR