Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YE BABAM YE

YE BABAM YE
28.11.2019 / 11:08
Adam öle tatlı yiyorki. önce pide geldi bilmem neli sonrada adanalı kebabı. bir masa öndeyim.O çene otomatik tüfek gibi dakikada binbeş yüz basıyo.Alamadım kendimi bakmaya mimari görünüşü var adamın .Sandalyesine oturmuş ama poponun dörtte biri temas ediyor.Kaçıncı ayranı içiyor bilemedim.Servet harcıyor yemeğe.Yakaladığım bu manzaranın keyfini alıyorum.Görmeniz lazım.Göremediyesenizde bana inanmanız lazım.Sandalyeden kalktı o surattaki memnuniyet rahatlama acayip belli oluyor.
Ya hani içiyorsun ya.sonra ne oluyor.gidip işiyorsun ya.bitti parayı işiyorsun.Yiyorsun ya napıyosun diyemedim.İçinde bırakmıyorsun işte.para gene gitti.Yarısınla ikna edeydin mideni paranında yarısını şetçektin. bütün mesele ikna olayı.
Kendine düşmanlık yapıyorsun.Hani benimde biraz göbeğim var ama onu görünce teselli oldum.Kendimi sıska biri hissettim .oysaki haksızlık edip kızıyormuşum kendime.Rahmetli baldızımda öleydi.Gitti barsakları kestirdi.barsaklarla birlikte öteye gitti.
şimdi kızı enlemesine metre tut bir metreyi geçer o vucudu 24 saat taşıyor.yatarken bile onunla
Bir gün baldızın kızıyla lokantalardaki yemekleri konuşuyoruz bu konuda ihtisas yapmış.Hangi lokantanın yemeği güzel içine neler katmış.Kendiside gıda mühendisi ya.tekirdağdaki lokantaları tam bilmem o trakyadakileri saydı.bu konuda yüksek lisans maşallahı var. Çantasını açtına çikolatanın binbir türü var.
Elinde taşıdığı mutlaka bir yiyecek vardır fındık fıstık.mıstık.
E şimdi bu o lokantadaki adam gibi olmazmı.Vallahi arkadan aynı be.
Demekki herşeyi bir ölçü dahilinde yapacaksın.ölçüyü kaçırınca beden ölçülerine aksediyor.O kadar güzel yüzü vardı ama gitti köy sandığına.Lafta dinlemedi yani ikna edemedi kendini. Vucudumuzdaki her organın yaptığı vazife var.Kaldıracağı bir yük var onu aşarsan .dengeyi bozarsın işte.Kestirmeden gitmeye yaklaşırsın.Siz siz olun bu dengeyi koruyun be ya.Bir sırrımı paylaşayım.kendimi zor ikna ediyorum.Haybeye dedikodu yaptım.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR