Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MALKARALI JİNEKOLOG

MALKARALI JİNEKOLOG
03.12.2019 / 11:05
85 yaşında doktor.büromda toplantı yaptı.konu doktorluk değil siyaset.Tekirdağa gelirken halen faal bir dernek başkanına teklif götürmüş.Her ne oldu ise onunla toplanma imkanı bulamamışlar.O zaman nalburiye sahibi birinle temas kurmuşlar rica ettiler senin yerinde toplanabilirmiyiz diye.
Geldiler yaşının çok üstünde bir enerjiye sahip doktor.Trakyadan %1 ila %3 arasında oy alabilecek bir parti kuracağını bunun için elemana ihtiyacı olduğunu
ifade ettiler.iyide bu oy sana ne katkı sağlayacak ne yapacaksın diye soruldu.
Bu günkü paravan şirketler gibi kurulan amacı iktidara zorluk çıkarmak gibi cevap verdi. Tabi ikna olmadık.Ben sadece dinleyici pozisyonundayım.Nihayet ihale nalburiye sahibi arkadaşta kaldı.Adam o gün için parayla gelmiş .Parti binası satın almaya.Parasıda yetmedi.
O gizli amacınada ulaşamadı.Laf arasında güzel bir şey söyledi.Arkadaşlar tema dahil her derneğin konfedarasyonun siyasi partilerin arkasında israil var dedi.
Biz uyanmadan adamlar işlerini sonuçlandırıyorlar.
Bu özentili gençkleri onlar peydahlıyorlar.Her sahada farklı şeyler çıkartarak o yöne düşünmemizi sağlıyorlar.Kendileride amaçları uğruna çalışarak başarılı oluyorlar.
Kulağına küpe takarak babaannem gibi saçlarını uzatarak tarz yaptıklarını sanıyorlar.birde havaya giriyorlar.Her bir fert ülkeyi temsil ediyor.Bunun farkında değiller.Her bir fert ülke için çok önemli.Çok önemli konularda teşebbüsçü olmalılar.Temsil etmeliler..Kendine güvenmeliler.
Kahve köşelerinde oyun oynayıp işsizim konusunun arkasına saklanmasınlar.
Sabah akşam içip rezalet çıkartmasınlar.Yanlış yapıyorlarsa bundan utansınlar.Faydalı olma yaşında bu ülkeye yardımcı olsunlar.Kalite kazansınlar.
Yakışmazmı.Onlarla iftihar edeceğiz.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR