Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Yangınlar ve diğer zararlar

Yangınlar ve diğer zararlar
03.08.2020 / 09:08
Bana göre orman yangınları olsun diğer yangın çeşitleri olsun tamamen planlı,İspanyadaki orman yangını faili yakalandı.Bizdeki iki ayrı yerde yaktı yakalanmadı sadece şüphelendik.şimdide 5 ayrı yerde orman yangını.yapıyorlar ödüllendirilmiş gibi oluyorlar.Haberlede duyuyoruz yakalanmış gibi ortada bir şey yok.
Bunları kim yapabilir bu sorunun cevabını artık herkes biliyor.tren kazası fabrikaların yanması .ve buna benzer diğer yangın olaylarında artık alıştırıldık.belli periyotlarla bekliyoruz .gecikince o işi yapan meşguldu her halde diye düşünüyoruz. Dikkat edin her kes gecim derdinde iken çok şeyi düşünemiyoruz.Gözümüzden kaçıyor.ülkemize kötülük ediyoruz.Lütfen bu dikkat işini alışkanlık haline getirelim.Olay yerine bilirkişiler gidiyor tamamen hikaye olayı önemli nedeni dolyısıyle soğumaya bırakıp unutturuyorlar. Diğer olay olduktan sonra hafızamıza düşüyor.
Güzel mazeretler ikna edici sebepler bizlerde yiyoruz aç karnına.Bundan sonra dikkat edeceğiz.
Mesela askerlerin bir yerden bir yere nakli esnasında illa şarampole yuvarlanıyor.İlla şarampol.öyleyse burada bir sakat durum var niye iyileştirmedinizYeni oldu yine dört aslanımıza yazık oldu.buna çare bulunmalı tv karşısında her amanki görüntü bile bile yediriyorlar insana.
Çatışmada yaralı askerlerimiz o mıntıkanın hastahanelerine götürülüyor.çalışan doktor ve hemşireleri üstün çalışmayla iyileşecek hastayı illa öldürüyorlar.
Çok seyrekte suç üstü yakalananlar var çok seyrek.hangisi hapiste. söylermisiniz
peki bunları kim yapıyor.artık biliyoruz ve uzantıları yapıyor.
Bu kadar tekrarlardan sonra hala ayılmadık sıradan haber olarak izliyoruz tabi üzülüyoruz ama.arkasını düşünmeye beynin kapasitesi yetmiyor.
Hemşerim bu ülke hepimizin hepimizinde sahip çıkması lazım. Bunu yapmazsak
ekonomidede insandada ormanlarımızdada kan kaybı devam eder.
Bir de buradan hatırlatalım dedik
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR