Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
ORTAK AKIL İLE HAREKET EDİLECEK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA HİJYEN DENETİMİ
NKÜ Rektörü Şahin’in ‘Yavuz Sultan Selim’in Vefatının 500. Yılı mesajı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FETH–İ MÜBÎN=MAHZUN VE MUZDARİP AYASOFYA-5

FETH–İ MÜBÎN=MAHZUN VE MUZDARİP AYASOFYA-5
07.08.2020 / 10:59
Son olarak bu Ayasofya hakkında bir de UZUN ADAM’ı dinleyelim , bakın ne diyor:
“ Bu bizim birliğimizin , beraberliğimizin ve bir esaret zinciri altında olan Ayasofya’nın bu esaret zincirinden kurtulmasıdır . Bu zincir aslında sökülüp atılmıştır . Bizim doğrusu gençlik yıllarımızın da en büyük hayaliydi . Bu hayali geçeğe dönüştürdüğümüz için ayrıca mutluyuz , memnunuz . Kimse bu siyasi bir retoriktir , siyasi bir yaklaşımdır , gibi basit yaklaşımların içine girmesin . Asla böyle bir şey söz konusu değildir . Bu tam anlamıyla bu ülkede idari olarak bu görevi üstlenmiş olan şu andaki iktidarımızın ve iktidarımızla birlikte tabii , milletimizin bir özlemiydi . Bu özlem yerine gelmiştir .
Yurt dışından gelen tepkilerin hiç birisi , bizi bağlamaz….Ayasofya’nın bu süreci , bizim egemenlik meselemizdir . Bırakın başta Yunanistan kudursun !..
86 yıldan sonra Ayasofya , müzeden aslına rücu’ etmesi tekrar cami haline dönüşmesi , bu milletin en doğal hakkıdır . Bu sadece Türkiye için değil , bütün İslâm âlemi için önem arz eder . Danıştay 10. Dairesi ve gerek şahsımın onayıyla AYASOFYA’nın CAMİ OLARAK YÜRÜRLÜĞE GİRMESİ , BİZİM TARİHİ BİR BORCUMUZDUR . BU BORÇ İFA EDİLDİ .
CAMİ OLARAK HAYIRLI OLSUN , UZUN ADAM !..BÜYÜK REİS , SANA MİNNETTARIZ !..
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR