Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BELEDİYE OTOBÜSLERİ

BELEDİYE OTOBÜSLERİ
14.08.2020 / 11:02
İhaleden önceki işletmesi şahıslarda olan otobüş şöförlerinden çok sorun alınıyordu.Müşteriye hakaret etmek kadın dahi olsa.bir şey sorulduğunda ters cevaplar vermekler.Çoktu.
Şimdi yeni hali ile ben memnunun kendi adıma adamlar seçilmiş belli.İnsani münasebetler çok güzel ilgilenip güzel cevaplar veriyorlar Yardımcı oluyorlar.
Böyle davranmaları başkanı temsil eder.artı puandır.
65 yaş üstü kişileri gördüğünde görmemiş numarası ile durağı pas geçerlerdi
ben bir kaç sefer kavgalarına da şahit oldum.Gece geç vakitler sürat yaparlardı.anlardım kafayı çekmişler.bu kesin değil benim düşüncem.
Vites değiştirme anlarında acayip ses çıkarttırırlardı.Mal sahibi değil .kahve müdavimi boşta eğitimsiz kişiler ucuzuna işe alınıyordu. Bir kaçınıda tanıyordum yazdığım tamamen doğru.
iyiki ihaleyi kaybettiler belediyeye kaldı.hak eden kazansın.o otobülerinin durumlarını merak ediyorum.hepsi şanzuman ağır hastası dır.
Korona yüzünden çok titiz davranıyorlar.Tek tek dikkat ediyorlar tahmin ettiklerine yaş soruyorlar.saatlerine uymayanları kesin almıyorlar.maske takmalarınıda ısrarla istiyorlar.
Ne güzel iyi çalışanları yazmak kutlamak lazım.tebrik ediyorum.İnşallah hep böle devam eder. Her şeye rağmen ayda bir hizmet içi eğitimde verilebilir.
mükemmelde olur.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR