Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAYRAMIMIZ OLSUN

BAYRAMIMIZ OLSUN
27.08.2020 / 10:52
Bugüne kadar böyle delikanlı gelmediği için yerleri bilindiği halde petrolü çıkaramamışız. Halka unutturmuşuz. Geçim derdinde yaşandığı için hatırlamamışız bile.
Böyle haberlere açız devletimiz güçlü olsun. Bu güç paylaşımda halkımız kadar iner. illa. bu tarih bayramımız olsun. Doğu vilayetlerinin hepsinde var ve ham petrol toprağın üstüne kadar bile çıkmış. Toprağa ateş yakınca toprak yanıyor. Hayır petrol yanıyor.
Biride bunu çıkartalım diyememiş.ağalar hemen otur yerine yoksa.... ikazını alınca sesini çıkartamamış. Sınıra kadar toprağımızda yok denmiş. Sınırdan on metre sonra hem petrol çıkarmışlar. Sınırımı da kazdıkları kuyulardan petrol çıkınca beton döküp yok demişler. Sınır ilersindeki devletlerde sömürülmüş. Onların ve bizim petrollerimizi satarak zengin olmuşlar.
Bana göre bu bir başlangıç devamları gelecek. Biraz sabır. Biraz bekleyelim. En önemlisi de bu cesareti olan kişiye otur yerine diyemediler. Haklının hakkını teslim etmek lazım. Batının bir kaç haini ele alıp. Hain üretmesini sağladılar.
Bu adamın kıymetini bilelim. Particiliği bir tarafa atarak birlik sağlayın her şey daha güzel olacak. Bu günkü halimizle bile tüm Avrupa ülkelerinden daha iyiyiz. Kafanızı daima reise takarak onu olumsuz düşüneceğinize. Adam gibi düşünüp ona destek vermeliyiz.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR