Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GOFRET VE ŞEKERLEMELER

GOFRET VE ŞEKERLEMELER
26.01.2021 / 11:10
Ev kadınlarının aldıklarını görüyorum.küçük çocukların aldıklarını görüyorum.can sıkıntısı yapanların aldıklarını görüyorum.
Hepsinde katkı maddesi. Hepsinde kimyasal maddeler. Hepsi de insanlığı ve gençliği diskalifiye eden maddeler. Peki neden alıyoruz.bir kısmı bilmeden .bir kısmı isteyenleri üzmemek için. Bir kısmı da boş ver bu kadarla bir şey olmaz diyerek.
Olmaz mı yoksa kendini kandırıyor mu? Bir de buna inanıyor mu? Böyle başlamıyor mu zararları.
Önlerinden geçtiğim zaman bir sürü talebenin burger king ve sülalesi diğerlerinin kuyruğunda gördükçe içim yanıyor.Eti zaten et değil kaç makaleye konu oldu.Patatesi kızartan yağ kaçıncı kızarmasında. Yüzde 90 değil yüzde yüz zararlı.
nefsimiz öyle işte hangisi zararlıysa orda kuyruk oluruz.Bunlarla genlerimizi bozuyorlar.Hasta ediyorlar.Ve ilaç endüstrisinde de kuyruğa giriyoruz.Adamların hesapları.*hasta et ama öldürme*Çünkü devamlı ilaç alsınlar. Ve bunu başarıyorlar.
Sağlıkla ilgili makaleleri çok okuyalı. Özellikle anneler okusun kendileri almadığı gibi o güzel yavrularına da aldırmamalı. Yasak etmeli eve hiç girmesin. elinde bulunmasın.
O an için bir şey olmaz düşüncesinde olanlar zamana dayalı olarak sonucu ellerine alıyorlar. Erkenden öteye tatile çıkıyorlar.
Analarımızın ve anneannelerimizin zamanındaki doğal şeylere uzanmamız lazım.kadınlar üşenmeden evde yapması lazım..Deyince kadınlara ters düşersin.işin en zor yanı burası .Yapanlar kurtarır. Yapmayanlar bu usulle devam etsinler ilaç kuyruğuna
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR