Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BİRLİK VE BERABERLİK ŞART

BİRLİK VE BERABERLİK ŞART
04.02.2021 / 11:04
ABD savunma bakanı Libya’dan yabancı askerler çekilmelidir demiş. Asıl olan bizim askerlerimiz çünkü daha öncede Türkiye aleyhine laf söyleyen yahudi asıllı bakanı.
Önümüzdeki günlerde her şey her konuda daha açıklık kazanacak.Görünüş oki her şey daha iyi olmayacak ABD açısından..
Ülkemiz açısından da tedirginlik ve sıkıntılar olabilir.Bir yandan virüs ayaak oyunu bir yandan ABD nin finansları ile onlara hizmet eden Suriyedekiler.başımızı ağrıtacaklar gibi duruyor.
Özellikle ABD de üslenmiş yahudiler ve lobileri daima dünyaya ve bize takoz hazırlıyorlar.Allaha şükür ki dünya siyasetinde üstat RTE’ye sahibiz Allah ona uzun ömür versin
Biden oğlu ve hakkında cinsel iddialar var ve mahkemelik. Üzerine giderlerse arkası çorap söküğü gibi gelecek. Ayrıca mektupla kullanılan oylarda yapılan oyunlarda belgelenmiş ve mahkemelik olmuş.Bu ve bilmediğimiz nedenlerle bidende rahat olmayacaktır.izle uğraşması sekteye uğrayabilir. Eski başkanında boş durmayacağı kesin.
Bütün Batı’nın Amerika’nın şimdi dost gibi gözüken İngiltere’nin. Halleri belli. Ayağımızın biri çukura bassa. Bize karşı hepsi birleşir.Bunu önceki günler ve yıllarda bolca gördük.
Türkiye ise her derde çözüm bulmak. Sayılamayacak kadar yatırım yaparak kaç seferde savaş yaparak ekonomi dengesinin ibresini kaydırdık.Yinede şu ana kadar açık vermeden götürüyoruz.
Yapılan yatırımların getirisini düşünürsek rahatlayacak bir geleceğimiz var.
Güven duyacağımız bir liderimiz var.
Algı oyunlarına aldanmadan bu dönemde birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Olumsuzlukları bırakalım bu ülke için bir ve beraber olalım bu dışa karşıda gerekli.Dünyada hatırı sayılır bir duruma gelmişken. Yanlışın lüzumu. Bu ülke bizim.İran Suriye ve Irak örnek bunları görmeliyiz idrak etmeliyiz.Eski particilik yılları bitmeli.
Faydası ülkemize hepimize olacak
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR