Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KUDÜS HURMASI

KUDÜS HURMASI
12.02.2021 / 11:06
Üç aylara giriyoruz.Arkasından ramazan . Oruçları çoğunlukla iki azizle açıyoruz ya su ya hurma.Her konuda herşeyin üçkağıdını bulmak daha fazla kazanmak sadece dünyalık kazanmak için kire pise günaha giriliyor.
Bu aylarda hiç olmazsa daha dengeli öteyi düşünerek hareket etmeliyiz. Esas konumuz Kudus hurması.gördüyseniz çok iri ve kğ mı 95 tl.Yiyinde göreyim önden dört dişi heba edersiniz
Geçenlerde bir makale yayınlandı hayretle okudum. Bu hurmayı İsrail pazarlıyor.
Allahın lanetlediği bu kavim insan nüfüsünu azaltmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bu hurmada GDO’lu imiş.hadi alında yiyin şimdi. Bu seferde genlerini kırar.
Her şeyin altından ama kirli işlerin altından bunlar çıkıyor.
Onlara karşı hem islama hainlik hemde insan nufusunu azalatmak için alabildiğine her konuda çalışma.
Bizler gibi bütün devletlerinde sorunları çok fazla bunlara zaman ayıramıyorlar.Fırsatlardan istifade ile tamammen kendilerinin dışındaki insanlara çaktırmadan namususuzluk yapıyorlar. Artık ucuzladılar. Herkes öğrendi.
Gıda sektörünü bu konu için özellikle kullanıyorlar..İlaç sektörünüde hasta ettikleri insanları göya tedavi ediyormış görüntüsüne giriyorlar.Artık bunlarda ucuzladı.Dikkatli olun sağlık üzerinde yayınları ciddi olanlarını mutlaka takip edin.
Kudüs hurmasında girdik konuyu buralara getirdik ama.Biraz amacımda bu idi.Kudus hurması yemiyoruz.Hurma çeşidi dolu.Sağlığımız herşeyin önünde.
Artık devamlı akıllı olmak zorundayız. İyi niyetin lüzümu yok.Onlara karşı.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR