Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

OSMAN KAVALA

OSMAN KAVALA
21.02.2021 / 22:55
1. gezi olayının finansörü Kavala. Türk tırlarının sınır geçişlerinde oyun yapan Kavala.
Her zaman TC’nin aleyhine programlı olan Kavala 2. gezi olaylarının destekçisi kavalının eşi kavala. Bundan başka teferruatları da var ama bu kadarı yeterli değil mi.
Sabit olmuş suçları nedeni ile hapis yatarken başta Kılıçtaroğlu olmak üzere AKP ve MHP haricindeki bütün partilerin yani millet ittifakının desteklediği savunduğu kavala
Yetmedi Avrupa hukuk sisteminin kararı ile hapisten çıkarılma kararı alınan kavala
Yetmedi bizim hukukta da serbest bırakılması kararı verilen kavala
Yetmedi ABD’nin yeni seçilen çoğu yahudi olan kişilerin desteklediği ve çıkarılmasını istediği kavala.
Demek ki bu adam içimizdeki hainlerin ve dışımızdaki düşmanların istediği şekilde hareket ediyor eylem yapıyor ki. Sabitlenmiş belgelenmiş ki hapise atmışlar.
Hainlerin amacı ise bu ülkenin aleyhine olacak her şeyin destekçisi olmak. Bunları da herkesin gözü önünde çekinmeden yapabilmek. Ekmek kavgası geçim derdindeki halkım insanım bunları takip edemiyor. Babadan kalma particilik eğilimi ile ne yaptığını bilmede oy veriyor. Durum eskisinden daha iyi olayı kavrayanlar oluyor. Ama Kavala olaylarının hepsinin içinde olay çıkartmak değil iç savaş çıkartma kararlılığı var. Reisin davranışlarına tamamen katılıyorum. Onun sayesinde de 2 gezi olayları dediğimiz rektör olayında başarılı olamadılar.
Denemeler devam edecek Başka şekilde ortamlarını bulduklarında küçük bir şeyi kaybettiğimizde ne kadar üzülüyoruz. Dikkat edin ülkeyi kaybetmek veya bölmek var bu işin içinde particilik yok. Birlik beraberlik var artık.
Bu güzel ülkemize hep birlikte sahip çıkmalıyız. Hdp ermeni Kılıçtaroğlu ermeni Meral ermeni bunlardan ne bekliyorsunuz yıkmaktan başka.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR