Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
COVİD KIRMIZINDAN KURTULMAK HEPİMİZİN ELİNDE
BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'IN YEŞİLAY HAFTASI MESAJI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çerçevesinde Kadın ve Şiddet Konulu Konferans Düzenlendi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ATALIK TOHUMU

ATALIK TOHUMU
01.03.2021 / 13:01
Aklımızı başımıza alıyoruz akıllanıyoruz. Daha doğrusu dürüstlüğümüzü ve efendiliğimizi kullananlara karşı tecrübe kazanıyoruz.
İlk defa corlu trakya birlik hibrit tesislerinde başladı. Muhittin Soyer ilk hibrit tohumunun yardakçılığını yapmıştır. Adamlar boşluk buldukça domates salatalık buğday veya bilmediğim diğer türleride hibrit içine katmışlardır.
Amaçları genleri bozacak insanımıza karşı ve ülkemize karşı yapılan silahsız savaştır.Kanser peydah oldu.ilaç sektörlerine pazar yarattılar.Düşünün vicdanları varmı göz göre göre hasta imal ediyorsun. Sanki ona iyilik yapıyor görüntüsü veriyorsun. İyileştirme imkanı uzun vadede yok. Ama paralarını cebine indiriyorsun.
Emin olun bu kar değil.Allahı hesaba katmadan yapılan bir hareket illa zararlı onlar çıkacak yine.
Bu günleri yaşadık hala kalıntıları ile uğraşıyoruz.Bundan sonra daima dikkatli olacağız öğrenecek ve uygulayacağız.
Ve çevremizede öğreteceğiz.
İşte ekim zamanları başladı soğanla devam edecek yaz içinde.Her kes emin olduğu atalık tohumlarını tercih edecek.Yani Allahın bize yarattığı doğal dediğimiz tadı tuzu yerinde.Hastalık yapmayacak vucudu besleyecek. Çok dikkatli olalım ufacık bir yerimiz olsada orada yetiştirmeye çalışmalıyız.
Domatesin ve salatalığın çıktığı dönemlerde dikkatli olalım seralarda ilaçla bir iki günde yetiştirilen domatesleri almayalım salatalıkları almayalım.Onlarda sanki bilen için aman ha beni almayın diye bağırıyorlar .Çok parlak aynı boyutlarda
Tadı tuzu olmayan içindeki doku doğal olana hiç benzemeyen durumda. Öğrenin almayın ki onlarda satamayınca doğru yolu bulsunlar.Aman ha dikkat edelim
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları

YAZARLAR