Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çocuk Oyunları Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor
Başkan Albayrak Çerkezköy'deki Yatırımları İnceledi
Evrenin Müziği Resim Sergisinin açılışı yapıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEKİRDAĞ SGK BÜYÜKŞEHİRE HAZIR MÜDÜR MAHMUT KOTAN’DAN DEV PROJELER

TEKİRDAĞ SGK BÜYÜKŞEHİRE HAZIR MÜDÜR MAHMUT KOTAN’DAN DEV PROJELER
04.02.2014 / 08:47
Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ sosyal güvenlik müdürü Mahmut Kotan’ı ziyarete gittim. Benim için adeta “düşeş” bir ziyaret oldu. Çünkü gördüklerim beni o kadar çok etkiledi ki, Sayın Mahmut Kotan’ın bu kuruma katkıları ve yaptığı yenilikler, sosyal güvenlik hizmetlerinin merkezi ve tüm Türkiye’nin merkezi arşivi olan Unkapanı-Zeyrek sosyal güvenlik kurumuna parmak ısırtacak cinsten bir hizmet anlayışına sahip hale gelmiş.
Sayın müdür ve personeli, çok zor olan bir şeyi, geçmişe dönük sigorta bordro kayıtlarının tüm dökümünü tekno-dijital ortama taşımak için hummalı bir çalışma içine girmişler. 1950 yılından günümüze kadar olan tüm bordroları, dijital ortama geçirmek çok zor ve meşakkatli bir iştir. Bu projenin tamamlanmasıyla, dökümünü bulmakta zorlanan vatandaşların, bir tuşla istediklerine ulaşması mucizevi bir hizmet olacaktır. (bu çalışma büyük ölçüde tamamlandı.)
Ayrıca sıramatik sistemiyle kurumda işi olan vatandaşların daha çabuk işlem görmesi sağlanacaktır. Ayrıca Vatandaşa daha iyi ve ferah ortamlarda hizmet verilmesi için il ve ilçelerde SGK inşaatı çalışmasına başladıklarını ve bunun yanında sportif tesisler için inşaat çalışması başlattıklarını söyleyen Sayın Mahmut Kotan’ın yeniliklerde hız kesmeyeceği görünüyor. Artık Büyükşehir olan Tekirdağ’ın ilk hazır kurumunun Tekirdağ olduğu aşikardır. Bu da bu şehirde yaşayan beni ve tüm Tekirdağ’lıları memnun etmektedir. Umuyoruz ki Sayın Mahmut Kotan gibi idareciler ve SGK Müdürlüğündeki gibi yoğun bir tempoyla çalışan kurumlar olduğu sürece, Tekirdağ ve ilçelerimiz bambaşka bir çehreye bürünecek ve Tekirdağ Büyükşehir olmanın onurunu büyük bir mutlulukla yaşayacaktır. Güzel bir Türkiye için hep birlikte güzel günler dileğiyle, TEKİRDAĞ SGK MÜDÜRÜ VE TÜM ÇALIŞANLARINI TEBRİK EDERİM.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR