Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Sosyal Güvenlik şemsiyesi delik deşik oldu
Kavaklı’da  Tarım Organize Sanayi Bölgesi  Kuruluyor
Klasik Araçlar  18 Mayıs’ta  Uzunköprü’de

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÜLE GÜLE ALİ YILMAZ TEKİRDAĞ SENİ ÇOK SEVDİ

GÜLE GÜLE ALİ YILMAZ TEKİRDAĞ SENİ ÇOK SEVDİ
17.02.2014 / 08:46
Yaklaşık 2-2.5 yıl önce Ali Yılmaz Necdet Çelikbilek’in yerine Emniyet müdürü olarak göreve başladığında, “bu adamın yüzünde gülümseme ve aydınlık bakış eksik olmuyor, nasıl bir emniyet müdürü bu, biz hep sert mizaçlı müdür görmeye alıştık, acaba tavrı nasıl olacak?” diye düşünmüştüm.
Zaman geçtikçe, o güler yüzlü ve samimi insan, aynı zamanda çok da iyi bir müdür olduğunu ziyadesiyle ispatladı. Basın mensuplarıyla mükemmel uyumunun yanında, çalışkan, yardımsever, disiplinli ve başarılı bir kişiliğe sahip Ali müdür, her geçen gün hepimizin takdir ve saygısını kazandı.
Önceleri Muratlı’da görev yaptığı dönemde Muratlı halkının sevgi ve takdirini kazanan iki kişi, Hasan Bozkurt, (şimdi Tekirdağ emniyet müdür yardımcısı) ve Aytekin Uyar, (şimdi Tekirdağ emniyet müdürlüğü trafik denetleme şube müdürü) Muratlı’dan ayrılırken de üzülmüştüm ama Hasan müdürüm Tekirdağ’a tayin oldu, Aytekin müdürüm de Çorlu’dan Tekirdağ’a tayin oldu ve Sayın Ali Yılmaz’ın ekibinde başarılı işlere imza attılar.
Böyle muhteşem üçlünün yanı sıra, diğer emniyet güçlerinin başarılı ve sağduyulu çalışması sayesinde GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YAŞANAN SANCILI BİRÇOK OLAYA RAĞMEN, Tekirdağ her zaman sağduyulu ve anlayışlı bir emniyet idaresine sahip oldu. Bu da Başta Sayın Ali müdürüm ve ekibi sayesinde gerçekleşti.
Acı-tatlı geçen görev süresinin sonunda Ali yılmaz Merkeze alındı. Ama şu bir gerçek ki, görev yaptığı süre içinde Ali müdür hepimizin sevgi ve saygısını kazandı. Güle güle Ali müdürüm, Tekirdağ sizi çok sevdi.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR