Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çocuk Oyunları Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor
Başkan Albayrak Çerkezköy'deki Yatırımları İnceledi
Evrenin Müziği Resim Sergisinin açılışı yapıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İÇİM ACIYOR KABULLENEMİYORUM

İÇİM ACIYOR KABULLENEMİYORUM
18.02.2014 / 08:57
Hatırlarsanız sevgili okuyucular, bir süre önce köşe yazımda sizlere, partilere verilen seçim yardımı denen trilyonlara karşı olduğumu söylemiştim. Buna en büyük gerekçem de, benim askerime, polisime kurşun sıkan, mayın patlatan teröristleri destekleyen bir partinin mecliste yer almasını istemediğimi, onların asla ülkemin kalbi ve benim için kutsal bir değere sahip meclisimizde, milletin meclisinde olmaması gerektiğini söylemiştim.
Benim askerime polisime silah çeken, şehit edenleri kucaklayanlara milletvekili denmesini, halkımın can ve mal güvenliğini sağlayan polisime tokat atmasını hazmedemediğimi sürekli dile getirmiştim. Benim vergilerimin eli kanlı katilleri destekleyenlere seçim harcaması olarak gitmesini istemediğimi ifade etmiştim. Bu yazıyı yazdığım günün öğle saatinde Çorlu sağlık mahallesinden geçerken, adeta kanımın bedenimden çekildiğini hissettim. MECLİSTE YER ALAN TERÖR DESTEKÇİSİ PARTİNİN KAPATILMASI İHTİMALİNE KARŞI ALTERNATİF OLARAK KURDUĞU PARTİNİN BAYRAKLARININ SAĞLIK MAHALLESİNİNİN ANA YOLUNU ADETA SARARCASINA ASILMASI BENİ ÇOK RAHATSIZ ETTİ.
Ben bu vatanı seviyorum. Ben bu bayrağı seviyorum. Ben bu milleti seviyorum. Kısaca vatanımı, bayrağımı, milletim çok seviyorum. Bu kanla kol ve bacak kayıplarıyla kazanılmış bu topraklarda halkımı bölmeye çalışanların rahat tavırları beni rahatsız ediyor. İÇİM ACIYOR, KABULLENEMİYORUM. BU VATAN BİZİM, KAN VE GÖZYAŞI İSTEMİYORUM.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR