Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HİZMET, KOLTUK SEVDASI, YALAKALIK VE SİYASET

HİZMET, KOLTUK SEVDASI, YALAKALIK VE SİYASET
24.02.2014 / 09:00
Ben Sayın Kadir Albayrak’ı ilk tanıdığımda, en çok dikkatimi çeken özelliği, basına sahip çıkması, sürekli nazik ve hoşgörülü olarak yardımcı olmak için yoğun bir çaba içerisinde olması ve her ortamda sağduyulu hareket etmesiydi. Asla il başkanlığı koltuğunun gücünü gövde gösterisi olarak kullanmamıştı. Tek amacı, partisine, partilisine ve Tekirdağ’ın tüm halkına hizmet aşkıyla bağlı olmaktı. Siyasette de hep hoşgörüyü ön planda tutmuştu. Asla tek taraflı ve adil olmayan bir siyaset anlayışı gütmemişti.
Gerek partisinde gerekse parti dışı çıkar peşinde koşan yalakalara fırsat vermemişti. (yalaka: Kendisine çıkar sağlayacak olanlara aşırı bir saygı ve hayranlık göstererek yaranmak isteyen kişi)
Sayın Kadir Albayrak, Son CHP il başkanlığı kongresinde, açıkça adres göstererek BİRİLERİNİN PARTİYİ UZAKTAN KUMANDAYLA YÖNETME ÇABASINDA OLDUĞUNU, il başkanlığını noktaladığını, yeni yol haritasında belediye başkanlığına aday olacağını söyledi, Aslanlar gibi konuşmasını yaptı, adres gösterdi ve CHP İÇİNDE ASLA GÖREV SÜRESİ BOYUNCA YALAKALIK YAPMADIĞINI, YAPANLARA FIRSAT VERMEDİĞİNİ, AMA BİRİLERİNİN BİRİLERİNE YARANMAK VE KOLTUK SEVDASI NEDENİYLE PARTİ İÇİ YALAKALIK YAPILDIĞINI BENİMLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA AÇIKÇA VURGULADI.
Şimdi Sayın Kadir Albayrak CHP büyükşehir belediye başkan adayı ve yakında büyük ihtimalle CHP’NİN Tekirdağ’da bir numarası olacak. Bu dengeleri nasıl değiştirir bilinmez ama, birileri kendini Ankara’dan bazı ağabeylerini arkasına alarak adeta SHP’NİN kadrosunu Tekirdağ CHP teşkilatına monte etti. Şu sıralarda da yine Ankara destekli bazı taşların oynatılmasıyla, sürekli listelerle oynanıyor.
Düne kadar Sayın Haluk Öztrak’ın peşinde koşanlar, bir anda Adem Dalgıç’çı olmuştu. Ardından Sayın Adem Dalgıç değil de Sayın Kadir Albayrak aday olunca, bu kez koltuk sevdalıları bir anda Kadir’ci oluverdiler. Oysa sevgili Kadir ağabeyimle sürekli irtibatı koparmayan biri olarak, kendisinin bu aday adaylığı süresince hep yalnız olduğunu biliyorum. Bu konuyu, Toyon İnşaat firması sahibi sevgili dostum Hakan Uzgören’in ofisinde Sayın Ömer Üner ve birçok CHP’Lİ ile tartıştık. Adaylık açıklamasından önce CHP başkan yardımcısı Sayın Özcan Kabak ile de konuşmuştuk. Haklı çıktım. Şimdi Sayın Kadir ağabeyimin yanına yalakalardan dostları yaklaşamıyor.
Yukarıda yazdıklarım, her ne kadar içlerinde birçok dostum olsa dahi, CHP’NİN iç meselesidir. Bizi ilgilendirmez.
AMA BASINA YAPILAN UYGUNSUZ TAVRI KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR. BASINI KİMSENİN İTİP KAKMAYA HAKKI YOKTUR. BİZ TEKİRDAĞ VE İLÇELERİNDEKİ TÜM BASIN MENSUPLARI BÜYÜK BİR AİLEYİZ. BİRİMİZİN PARMAĞI İNCİNSE HEPİMİZİN YÜREĞİ KANAR. O YÜZDEN İL BİNASINDA BASINA YAPILAN TAVRI KINIYORUZ VE SAYIN RECEP PALABIYIK’TAN PARTİSİ ADINA BİR ÖZÜR BEKLİYORUZ. ÇÜNKÜ İL BİNASININ MÜLKİ AMİRİ ODUR VE BİRİNCİ DERECEDEN SORUMLUDUR. SEÇİLDİĞİ GÜNDEN BU GÜNE BASINA KARŞI SOĞUK VE UZAK BİR TAVIR TAKINAN SAYIN PALABIYIK’IN BU ŞİDDET EYLEMİNİ KİMİN DESTEKLEDİĞİNİ, BASINI İTE KAKA DIŞARI ATMA EMRİNİ KİMİN VERDİĞİNİ, KENDİSİNİN BU OLAYDA ETKİSİ OLUP OLMADIĞINI BİLMEK İSTİYORUZ. TARAFINIZI BELİRLEYİN SAYIN BAŞKAN, BASINA KARŞI MISINIZ, ŞEFFAF MISINIZ?
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR