Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Santranç  turnuvası  Dünya’da da  izleniyor
AŞKLA SARILMAK  KALP HASTALIĞI  RİSKİNİ  AZALTIYOR
BÜYÜKŞEHİR’E BAĞIMSIZ ADAY ETHEM ARDA

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAKALIM MURATLI’DA NE OLACAK? EMEĞE SAYGI MI NANKÖRLÜK MÜ?

BAKALIM MURATLI’DA NE OLACAK? EMEĞE SAYGI MI NANKÖRLÜK MÜ?
25.02.2014 / 08:46
Yaklaşık üç yıldır, gerek haber olarak, gerek köşe yazısı olarak sürekli Muratlı şehir stadının patates tarlası gibi olduğunu, Muratlı halkının bayramlarda o tel örgülerin arkasında acınacak bir konumda olduğunu, bu stadın en kısa zamanda yapılmasının zaruri olduğunu yazdım.
Bu konuda Gerek rahmetli eski vali Zübeyr Kemelek, Vali yardımcısı Sayın Mustafa Masatlı ve onun vasıtasıyla Gençlik ve spor müdürleri, gerek Ak Parti Tekirdağ milletvekilleri Sayın Ziyaeddin Akbulut ve Özlem Yemişçi ile sürekli bir iletişim ağı ile bu stadın yapılması için zaman ve çaba sarfettik.
Sayın Ziyaeddin Akbulut defalarca benim yanımda gençlik ve spor müdürünü arayarak ısrarlarımı iletti ve Ankara’ya bu sorunu taşıdı. Sayın Özlem Yemişçi, ödenek çıktığında telefonla beni arayarak ilk müjdeyi bana verdi. Bu süreçten sonra çalışmalar başladı.
Sayın Nebi Tepe, Muratlı belediyesporlu futbolculara, bu stadın kendileri için ne meselesi olduğunu söylerken, bu mücadelemde bana asla destek olmadı. Oysa ben belediye başkanı olsam, Ankara’da sabahlar, bu stat işini birkaç gün içinde çözerdim.
Stat çalışmaları başladıktan sonra, stata giden gidene. Ak Parilisi, CHP’LİSİ bu stadın yapılışında kendine pay çıkarmak için büyük çaba sarfetme telaşındalar. Seçim var ya, herkes ben yaptım, ben yaptırdım havasında ve telaşında. Ben bir şey yapmadım sevgili okuyucular. Ben, Muratlı halkının çocuklarının bayramlarını temiz bir zeminde yapmasını, futbol takımlarının Tekirdağ’da adeta sürgünde maç yapmamasını sağlamak için kalemimi ve zamanımı harcadım. Ankara ve milletvekillerinden destek aldığımı da unutmadım. Şimdi bekliyorum. Emeğe saygı mı olacak, nankörlük mü? BEKLEYİP GÖRECEĞİZ. ZAMAN GÖSTERECEK. GÜN OLA, HARMAN OLA.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR