Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MURATLI-TEKİRDAĞ YOLU YİNE CAN ALDI BU YOL NEDEN BETON ASFALT YAPILMIYOR?

MURATLI-TEKİRDAĞ YOLU YİNE CAN ALDI BU YOL NEDEN BETON ASFALT YAPILMIYOR?
11.03.2014 / 08:50
Henüz köşe yazımın üzerinden iki-üç gün geçmesine rağmen, bu yol yine can aldı. Daha önce uyarmış, “sayın karayolları müdürü, bu yolda bir can kaybı daha olursa, yazımı dikkate almadığınız için bu kan sizin de elinize bulaşacak” demiştim. Maalesef müdür bey yazımıza cevap verme tenezzülünde bile bulunmadı. Eğer bu yol için kesin bir cevap gelmezse, milletvekillerini ve Ankara’yı arayarak, vazifeyi suistimalden gerekenin yapılmasını talep edeceğim. Ben bir gazeteciyim. “bana ne kardeşim, bunu düşünecek yetkililer yok mu, boşu boşuna neden kendimi paralıyorum” diyebilirim. Ama öncelikle ben bir insanım ve insan hayatına önem veririm.
Her yaşam kutsaldır ve o yaşamın kutsallığını korumak her Ademoğlunun vicdani sorumluluğudur. BEN BUNU BİR VATANDAŞ OLARAK DÜŞÜNÜYORSAM, HERKESİN BU BİLİNÇTE OLMASI ZARURİDİR.
(E-5) VE (E-6) karayolları muhteşem, Çanakkale-Balıkesir yolu harikulade, ÖYLE İSE, AVRUPA’YA AÇILAN KAPI OLAN, BÜYÜKŞEHİR OLAN, DÖRT ULAŞIM YOLUNA SAHİP OLAN TEKİRDAĞ’I KARAYOLLARI NEDEN İKİNCİ PLANA ATIYOR? Elbet buraya Ulaştırma bakanı gelecektir. O zaman bu yolu gündeme getirecek ve karayollarının ortalama üç senedir baştan savma yapıp bitirmediği yolun hesabını karayollarından sormasını söyleyeceğim. BAKALIM SAYIN MÜDÜR ULAŞTIRMA BAKANINA DA BU KONUDA CEVAP VERMEYECEK Mi?
BU KADAR YARALI, ÖLÜ VE ARAÇLARIN MADDİ KAYBI SAYIN MÜDÜRÜ RAHATSIZ ETMİYOR MU Kİ CEVAP VERME TENEZZÜLÜNDE BULUNMUYOR.
TÜM ŞOFÖRLERE SESLENİYORUM; HEPİNİZ BU YOL İÇİN (BİMER)E ŞİKAYET EDİN. ŞİKAYET EDİN Kİ İHMALİ OLANLAR BAKANLIK TARAFINDAN TESPİT EDİLSİN.
YETER ARTIK. DAHA FAZLA CAN KAYBI İSTEMİYORUZ.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR