Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MUHARREM İNCE’NİN PROGRAMINDA ŞOVMEN SKANDALI. EĞİTİMCİYE EĞİTİM ŞART

MUHARREM İNCE’NİN PROGRAMINDA ŞOVMEN SKANDALI. EĞİTİMCİYE EĞİTİM ŞART
12.03.2014 / 08:44
Gazeteciler kimseden çekmedi bu şovmenlerden çektiği kadar.Ne güvenlik dinliyorlar, ne laftan anlıyorlar, ne de uyarılmaktan.Teknolojinin gelişmesiyle, eline telefonu, tableti, ipodu, alıp ortaya fırlayan saygısızları söylemiyorum bile.
Ama Muratlı’da biri öyle bir şey yaptı ki, bir eğitimci bunu yaparsa, cahil ne yapar tahayyül bile edemiyorum. Üstelik yönetim kurulu üyesi. CHP MURATLI YÖNETİMİNDEN BİR ÖĞRETMEN, ÇOCUKLARIN BİLE YAPMAYACAĞI BİR DAVRANIŞTA BULUNDU. Ayıp yahu! Siz öğrencilerinize böyle mi öğrettiniz?
Önce, ilçe başkanı ve kadın kolları başkanı haricinde herkes arkada otururken, siz önde fotoğrafta çıkmak için ne yapacağınızı şaşırdınız. Zaten her milletvekili, veya genel başkan yardımcısı geldiğinde aynı şeyi yapıyorsunuz, bir de ortaya öyle fırlayarak işini yapanlara engel olmanızın eğitim camiasında yeri nedir? Siz öğrencilerinize böyle mi öğrettiniz?
KOSKOCA CHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ TEK TEK ÜST DÜZEYDE YÖNETİCİ VE VEKİLLERİ ÇAĞIRMIŞ, BASINA FOTOĞRAF ÇEKMESİ İÇİN HAZIRLANIYOR, SİZ SAHNEYE FIRLAYIP MUHARREM İNCE’YE SARILIYOR VE BİZİM FOTOĞRAF ALMAMIZI ENGELLİYORSUNUZ.BU YAPTIĞINIZ, BASINA VE PARTİNİZİN ÜST DÜZEY VEKİL VE BAŞKANLARINA KARŞI BÜYÜK AYIP OLMUYOR MU?
Yaş olarak söylemek terbiyeme uymaz ama, emekli bir öğretmenin, eğitimcinin, yine bir öğretmen olan Muharrem İnce’ye ve basına karşı çocukların bile yapmayacağı hareketi gerçekleştirerek basına poz vermesini engellemesi hangi eğitim kuralına sığıyor? AYNI HAREKETİ BİR ÖĞRENCİNİZ YAPSAYDI TAVRINIZ NE OLURDU?
CHP MURATLI İLÇE BAŞKANLIĞINA VE İL BAŞKANLIĞINA SORUYORUM; SİZ SEÇİM ÖNCESİ YÖNETİCİLERİNİZE BU KONUDA SEMİNER VERDİNİZ, BU EĞİTİMCİNİN EĞİTİME KATILMASINI GEREKSİZ Mİ GÖRDÜNÜZ?
BİRAZ DA BASINA SAYGI LÜTFEN
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR