Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MURATLI DEVLET HASTANESİ İÇİN GÜZEL ŞEYLER OLUYOR

MURATLI DEVLET HASTANESİ İÇİN GÜZEL ŞEYLER OLUYOR
03.04.2014 / 08:46
Muratlı devlet hastanesi için hep sitem dolu şeyler yazmak zorunda kaldım. Ama nihayet güzel şeyler de olmaya başladı. Önce Muratlı kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, hastanenin bu gayretini gördü ve bu hastanenin personelini teşekkür ve takdir belgeleriyle ödüllendirdi.
Ardından, Sağlık bakanlığından da müjdeli bir haber geldi. Uzun süredir sürüncemede kalan Muratlı devlet hastanesine ek bina yapımı konusunda adım atıldı ve 40 yataklı ek bina için onay çıktı. Bu hem Muratlı için, hem de Muratlı devlet hastanesi için çok önemli bir karardır.
Hastanenin doktorları da başarılı çalışmalarıyla takdir topluyorlar. En son kadın doğum uzmanı Atilla Kan, bir gün sezaryenle doğum gerçekleştirirken, ertesi gün üç doğum birden gerçekleştiriyor. 15-20 yıl önce, Tekirdağ’a hasta yetiştirmeye çalışan Muratlı halkı, şimdi 500 metre ötede hastanede, başarılı doktorların güvencesinde çocuklarının güvenle dünyaya gelişine tanıklık ediyor. Bu büyük bir başarıdır.
Şimdi tek bir şey kaldı. 15 yıldır Muratlı için maalesef “Muratlı belediyesi şu binayı yaptı, şu projeyi gerçekleştirdi” diye bir şey yazamadım. Belediye başkanımız,yine bir beş yıl daha o koltukta oturacak. Kendisine hayırlı olsun derken, bir kez olsun olumlu bir şey yapmasını, Muratlı devlet hastanesinin ruhsatı için girişimde bulunmasını istiyorum. Sayın başkan; Şu hastanenin ruhsat işi çözülsün artık. İlçe olarak komik duruma düşüyoruz. Ruhsat olmadığı için, kantin de yapılıp vatandaş ihtiyaçlarını alabileceği yerden mahrum kalıyor. Artık büyükşehir olduk. İlçemiz ufak sorunlardan kurtulsun artık. Artık Muratlı belediyesinin icraatlarını bu beş yılda yazalım. Umutla bekliyoruz.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR