Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Santranç  turnuvası  Dünya’da da  izleniyor
AŞKLA SARILMAK  KALP HASTALIĞI  RİSKİNİ  AZALTIYOR
BÜYÜKŞEHİR’E BAĞIMSIZ ADAY ETHEM ARDA

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MURATLI DEVLET HASTANESİNDEKİ UZMAN DOKTORLARIMIZA DOKUNMAYIN

MURATLI DEVLET HASTANESİNDEKİ UZMAN DOKTORLARIMIZA DOKUNMAYIN
10.04.2014 / 08:48
Bir süre önce, akşam saatlerinde yoğun bir titreme ve halsizlik nedeniyle Muratlı devlet hastanesine acil servise götürüldüm. Acildeki doktor, bir ağrı kesici iğne vurdu ve ilaç yazarak öylece bıraktı. Halsizlik ve titreme sabaha kadar kesilmedi ve aynı acil doktoru yine bir ağrı kesici iğne ile geçiştirdi. Israrla serum istememe rağmen, “serum tuzlu su, bir işe yaramaz, bunu sana hangi doktor söyledi?” diyerek geçiştirdi. Sağ olsun işyeri hekimim Başhekimi aramış ve o da takdire şayan bir ilgi gösterdi. Ardından UZMAN genel cerrahi doktoru Gökhan Erdur hemen serum bağlattı ve tüm tetkikleri yaptırdı. Sayesinde 2 saatte vücuduma güç geldi.
ATAKAN EREN, GÖKHAN ERDUR, UMUT TİRYAKİ, ATİLLA KAN VE NEBİ BAŞBUĞ GİBİ BİR AVUÇ DEĞERLİ DOKTORLARIMIZ BU HASTANEYİ AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞIP HİZMETLERİNE NAZARAN AZ ÜCRET ALMALARINA RAĞMEN MURATLI’DA KALIP HİZMET VERİYORLAR. ACİLE GELEN DOKTORLARIN ÇOĞUNLUĞU İSE, DÖNER SERMAYEDEN YETERLİ PAY ALAMADIKLARINI DÜŞÜNEREK YA TAYİNLERİNİ İSTİYORLAR, YA DA SINAVA GİRİP UZMAN HEKİM OLUYORLAR.
Muratlı’nın çevresindeki fabrika atıklarından doğan kirli derelerden yayılan zehirli maddeler nedeniyle, başta astım ve kanser olmak üzere özellikle göğüs hastalıkları konusunda artış gözlenmektedir. İşte bu şartlar altında hizmet veren doktorlarımızın içinde bulunan göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı Nebi Başbuğ’u Muratlı’dan almak istiyorlar.
Muratlı’yı neden bu kadar önemsiz görüyorlar? Burada yaşayan insanların hiç mi sağlık hakkı yok? Daha yeni ek bina yapımı için yaptığımız çaba meyvesini verirken, bu tayin nereden çıktı?
MURATLI’DA UZMAN DOKTOR OLMASI KİMİ RAHATSIZ EDİYOR? BİZLER GÖZ, ORTOPEDİ V.S. GİBİ POLİKLİNİKLER İSTERKEN, SAYIN NEBİ BAŞBUĞ’U NEDEN MURATLI’DAN ALIYORLAR?
EĞER BAŞHEKİM ATAKAN EREN VE SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ KENAN ÖZTÜRK’ÜN ÖZVERİLİ ÇABALARI OLMASAYDI, HASTANENİN KAPISINA ÇOKTAN KİLİT VURULURDU. YETKİLİLERE SESLENİYORUM; UZMAN DOKTORLARIMIZ BİZE LAZIM, LÜTFEN ONLARI ALMAYIN.
ZATEN SAĞLIK BAKANI SAYIN MEHMET MÜEZZİNOĞLU İLE İLK KARŞILAŞMAMIZDA MURATLI’NIN NEDEN CEZALANDIRILDIĞINI BİZZAT SORACAĞIM. BEN YAZMAKTAN BIKMADIM, BIKMAM DA. ÇÜNKÜ BU HASTANE MURATLI’YA LAZIM.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR