Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEKİRDAĞ BELEDİYESİ TEKOMER BAŞKANININ AKIBETİ NE OLACAK

TEKİRDAĞ BELEDİYESİ TEKOMER BAŞKANININ AKIBETİ NE OLACAK
14.04.2014 / 08:50
Adı Murat Yıldız: Tekirdağ engelliler koordinasyon merkezi başkanı. Dört buçuk yıl önce, Tekirdağ belediye başkanı Sayın Adem Dalgıç tarafından İstanbul’dan getirilerek kurulmuş olan TEKOMER’İN başına başkan yapıldı. Başkan yapıldı yapılmasına ama, taşeron firma kadrosunda işe alındı ve 4.5 yıl boyunca Sayın Dalgıç tarafından kadroya alınma vaadiyle muallakta görev yaptı.
Şu anda Tekirdağ büyükşehir belediyesinde belediye meclisine seçilen Sayın Gülferah Güral, eğitim ve engellilerle ilgili derneklere her zaman destek olan değerli bir emekli öğretmendir. Murat Yıldız’ı da iyi tanır. Murat Yıldız’ın Tekirdağ’daki engellilerin sosyal hayata adaptasyonu için büyük çabasını, sorunlarının çözülmesi için kendi sorunu gibi mücadelesini çok iyi bilir.
Şimdi karşımızda, eski belediye başkanı tarafından kadroya alınmayarak vefasızlık yapılmış engelli bir engelli federasyon başkanı var ve vefa bekliyor.
Şu anda kendisi Süleymanpaşa belediyesine bağlı olan firmanın bir elemanı ve görevine kadrolu olarak devam edip etmeyeceğini, tekrar İstanbul’a dönmek zorunda kalıp kalmayacağını bilmiyor. 4.5 yıldır, ailesiyle bir düzen kurmuş bu değerli şahsın, görevi başında kadrolu olarak devam etmesi, başta meclis üyesi Gülferah Güral ve Tekirdağ Sakatlar derneği başkanı Emine Mızrak’ın da arzu edeceği bir beklentidir. Ben de kendisiyle çalışmış olduğu süre içinde, engelli sorunlarının çözümü için çok uyumlu ve başarılı işler başarma imkanını yakaladım. Umarım Sayın Murrat Yıldız görevine kadrolu olarak devam eder. Bu birçok engellinin temennisidir. Takdir yeni belediye başkanlarınındır.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR