Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Çocuk Oyunları Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor
Başkan Albayrak Çerkezköy'deki Yatırımları İnceledi
Evrenin Müziği Resim Sergisinin açılışı yapıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEKİRDAĞ HALKI YAZARLARINA MUSTAFA BALBAY KADAR DEĞER VERMEDİ

TEKİRDAĞ HALKI YAZARLARINA MUSTAFA BALBAY KADAR DEĞER VERMEDİ
10.06.2014 / 08:44
50.kiraz festivali çerçevesinde Tekirdağ’a adeta yazar ve şair yağdı. Hepsi birbirinden değerli amatör ve profesyonel şairler ve yazarlardı. Fakat Tekirdağ halkının duyarsızlığına adeta isyan ettim.
Halk artık popülariteye önem verir olmuş. Eğer medyada biraz boy gösterirsen, hitabet yeteneğin de yüksekse, senden ünlüsü, senden değerlisi ve senden büyüğü yoktur.
Asırlık çınar, tarihçi, araştırmacı yazar ve aynı zamanda ulusal basına büyük katkıda bulunmuş, yazı işleri müdürlüğü ve köşe yazarlığı yapmış, duayen gazetecinin imza ve söyleşi saatinde 20 kişi varken, Türkiye barolar birliği başkanı Metin Feyzioğlu’nu dinlemeye 200 kişi geliyorsa, bu işte bir adaletsizlik var.
Siyasi görüşü, hayata bakış açısı ne olursa olsun, o insanla aynı havayı solumak, ondan feyz almak, bilgi dağarcığından faydalanmak benim için onurdur. Bir yazarın veya gazetecinin değer kazanması için illaki ölmesi mi lazım.
Eğer daha dün televizyonlarda yaptığı konuşmalarla popüler olan Metin Feyzioğlu Hıfzı Topuz’dan çok ilgi görüyorsa, bu Tekirdağ’ın ayıbıdır. (Burada Sayın Metin Feyzioğlu’na karşı olmadığımı belirtmek isterim.)
Ben bu konuda Sayın Mustafa Balbay’ı tebrik ediyorum. Daha gelir gelmez, “Dün Sayın Hıfzı Topuz hocam buradaymış. Keşke burada olup onunla kucaklaşabilseydim.” Dedi.Burada bir utanç var ve ben bu utancın bir parçası olmadığım için mutluyum.Ya vefasız insanlar....
Ey Tekirdağ halkı!!!
Sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum.
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR