Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
VÜCUDUMUZU  YAZA  HAZIRLAYACAK  8 ALTIN ÖNERİ
Çiğ süt destek ödemeleri  başlıyor
“Okul Dışarıda Günü”  etkinlikleri

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BU NASIL KÖŞE YAZARI? BAYRAĞIMIZ NAMUSUMUZDUR, İNDİRENİ İNDİRECEKSİN

BU NASIL KÖŞE YAZARI? BAYRAĞIMIZ NAMUSUMUZDUR, İNDİRENİ İNDİRECEKSİN
12.06.2014 / 08:44
Benim köşe yazılarımın fenomenleri iyi bilir. Benim ideolojik kriterlerim bellidir. Üç şey benim için kutsaldır. VATAN, BAYRAK, MİLLET HAYAT FELSEFEMDİR.
Ulusal gazetenin birinde, bayan bir köşe yazarının kaleme aldığı yazıyı okuyunca, tüylerim diken diken oldu. Bu bayanın yazısını okuyunca, “kim buna köşe yazması için imkan tanımış?” diye düşünmeden edemedim. Köşe yazarları için köşesi, karakterini ve onurunu yansıtır. Burada tarafsızlık ilkesi içinde doğru inandığını yazarsın.
Oysa bu bayan birilerine şirin görünmek için milli değerlerimizi kulak arkası etmekten çekinmemiş. Ne demek sağduyulu davranmak o göstericiye silah atmamak gereklidir türünde yazmak? Sayın çok duyarlı bayan demek ki dedelerinin o bayrak için nasıl can verdiğini önemsemiyor. O bayrağın rengini şehit kanlarından aldığını da önemsemiyor. Sayın köşe yazarı bayan; ÖZGÜRLÜK KOLAY KAZANILMAZ. KANLA DOĞAN BAYRAK, KANLA KORUNUR, SAĞDUYUYLA DEĞİL. Kıbrıs’ta bir Rum bayrağımızı indirirken vuruluyor da, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayı içine sindiremeyen bir haddini bilmez vurulmuyor mu?
TÜRKİYE’DE KÜRT SORUNU YOKTUR. TÜRKİYE’DE ERMENİ ASALA ÖRGÜTÜ SORUNU VARDIR. Sabahat Tuncel denen Türkiye Cumhuriyeti karşıtı bir bayan, Türkiye Cumhuriyetinden binlerce lira maaş alıyor, ondan sonra da, sözde Kürt savunuculuğuna soyunarak şov yapıyor. Oysa orada Avrupa birliği ve Nato tarafından yasadışı terör örgütü olarak resmen belirtilmiş iki PKK teröristinin öldürülmesini protesto eden bir topluluk var. Bu çok bilen bayan Ermeni Asala kalıntısı terör örgütünü savunmak yerine, çocukları terör örgütü tarafından kaçırılan Kürt kökenli yavruları savunsaydı, o zaman bu bayanın Kürtlerin hakkını savunduğuna inanırdım. Benim ülkemi benimsemeyen insanın benim vatanımda yeri yok.
Şu çalkantılı dönemde, asla bir parti liderine güvenmiyorum. Üslupları da hoşuma gitmiyor. Ama, Başbakan Erdoğan’ın ve Devlet Bahçeli’nin son söylevlerine de sonuna kadar katılıyorum.(Umarım ikisi de yürekten söylüyordur) Benim bayrağımı indiren o vatanımın düşmanı kişinin aynı Kıbrıs’taki Rum gibi alnının çatından vurulması gerekirdi. Kılıçdaroğlu’ndan da aynı cevabı bekliyorum. İş bayrağa kadar gelmişse, bunun savunulacak hiç bir yanı yok.
Benim vatanıma, bayrağıma kastedecek kim olursa, katli vacip, kanı helaldir. Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe hitabesinde dediği gibi, İstiklal ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar elbet hak ettiği cezayı bulacaklardır.
Kanunlar çerçevesinde herkes gösteri ve eylemini yapabilir, ama benim bayrağıma ve vatanıma kimse saygısızlıkta bulunamaz. Milletimi küçük düşüremez. Buna müsaade eden kim olursa olsun, kanun önünde olmasa bile millet önünde suçludur.
Bugün benim mail adresime bir kısa not ve Hz. Ali’nin bir sözü gönderilmiş. Orada şöyle yazıyor; HERŞEYİ AFFEDİN AMA, VATANINA İHANET EDENLERİ ASLA AFFETMEYİN. Sonuna kadar katılıyorum. BAYRAĞIMA UZANAN ELLERİN KIRILMASI DİLEĞİYLE TAKDİRİ DEĞERLİ MİLLETİME BIRAKIYORUM.
BURS TALEBİ: İzmir-Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde okumakta olan bir öğrenci için burs aranmaktadır.İlgilenenlere duyurulur.
İrtibat: GSM:0536 449 45 69 MAİL:hunter-scorpion@hotmail.com
Etiketler:
Yazarın Diğer Yazıları


YAZARLAR